Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro w ten weekend na topie są jaja, więc pozostanę w temacie i dziś w cyklu piłkarskie jaja VfB vs HSV i Everton vs Manchester City. Swoją drogą u Was też mówiło się że ktoś przegrał/wygrał np. 3 do jaja, w znaczeniu 3:0? 
 
[mention=8459]ajerkoniak[/mention] Dom aktora? Pierwsze słyszę takie określenie, gdzie coś takiego jest? 
Naturalnie, że się tak mówiło.
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, zovalik napisał:
33 minuty temu, wojt3k napisał:
Skoro w ten weekend na topie są jaja, więc pozostanę w temacie i dziś w cyklu piłkarskie jaja VfB vs HSV i Everton vs Manchester City. Swoją drogą u Was też mówiło się że ktoś przegrał/wygrał np. 3 do jaja, w znaczeniu 3:0? 
 
[mention=8459]ajerkoniak[/mention] Dom aktora? Pierwsze słyszę takie określenie, gdzie coś takiego jest? 

Naturalnie, że się tak mówiło.

 

26 minut temu, ajerkoniak napisał:

A coś w tym dziwnego poznawać ludzi ;) ?

@wojt3k to mieszkania gdzie artyści mieli pierwszeństwo zakupu/wynajęcia. Chyba jakiś udział w nich miały teatry czy cuś, nie wiem dokładnie przyznam.

Ja broń Boże nie kwestionuję, zwłaszcza że to nie moje okolice ;) Po prostu nigdy o tym nie słyszałem więc wrodzona ciekawość zadziałała.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, lad napisał:

Nie mogę się doczekać tego spektaklu na Goodison. Guardiola v Allardyce, cóż za pasjonująca taktyczna bitwa. Ta głęboka defensywa, 10 zawodników za linią piłki, to wybijanie po autach i zero strzałów na bramkę...

 

Piłkarska poezja.

Tam pierdolisz. Czuje dzisiaj trudnosc :/

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do fanów Arsenalu, bo chyba pierwszy raz jestem w takiej sytuacji, że nie wiem co myśleć o zwycięstwach swojej ulubionej drużyny, a Wy w tym macie jakieś doświadczenie ;). Nadal liczycie na zwycięstwa czy raczej jest nadzieja, że przepierdolą ileś spotkań i Wenger poleci? :P

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.03.2018 o 11:00, kolek23 napisał:

 

Kupowałem.

 

Kupujesz i automatycznie pobiera na Kindle, jeśli masz powiązane z tym samym kontem.

No i kupiłem ksiunżkę, pobrali mi hajs z konta, a status transakcji mam pending. Długo trzeba czekać?

 

Dobra, już mam.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dudek napisał:

Gratki. Dużo się nasłuchałeś ? :P

Nie, było raczej spokojnie. Najlepszy był jeden moment, gdy pokazałem spalonego, a z trybun za mną krzyczą, że gdzie spalony. Na co trener drużyny atakującej odkrzykuje, że był spalony. I za chwilę słyszę z trybun: "A no jak był to ok" :D

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...