Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ajerkoniak napisał:

Kojarzę ten pomysł i jest, jak na amerykańskie podejście do politpoprawności przystało, kompletnie idiotyczny. Nie mówiąc o tym, że IMO dużo większym problemem w filmach jest brak pokazywania ludzi z różnych klas, a nie ras (zawsze jakaś chociaż jedna POC się trafi, bo wypada mieć), a tak to wszystkie kobiety, nawet jak są niby biedne, to łażą bez przerwy po kawiarniach i tak dalej.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, schizzm napisał:

Jaki hajs w Hiszpanii? To Ci powiem, czy warto ;) (tutaj płace są niskie, a w większości branż/wypadków niższe niż w Warszawie)

40k + jakieś bonusy + pomoc finansowa z relokacją (opłacają pierwsze dwa miesiące czynszu czy coś takiego)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Misiek napisał:

 

O jej, jakie to śmieszne o rany! Ależ mnie to rozbawiło. Ten Białostocki, unikatowy, humor!

 

53 minuty temu, Reaper napisał:

Jestem obecnie w pięciu procesach rekrutacyjnych :o Szkocja, Hiszpania i trzy w Warszawie.

 

Kurwa, Reap - ty wiecznie jesteś w jakiejś rekrutacji. Co tydzień o tym piszesz i dalej jesteś w tej samej robocie, bo se pykacie w Fifę :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jmk napisał:

A z narzeczoną na co można iść? Wielkiego wyboru w Multikinie Szczecin to nie ma (środa). Ta Tonya serio warto?

Z jakieś dwa tygodnie temu obejrzany. Czy do kina się na to wybierać? Hmm, raczej nie szczególnie, choć film całkiem spoko jest. Dobrze zrobiony, dobry klimat tamtych lat jest. 

Warto zobaczyć, choć może niekoniecznie w kinie. Choć jak chcesz iść, a nie masz za bardzo na co, to tak. Idźta i oglądajta. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, T-m napisał:

Kurwa, Reap - ty wiecznie jesteś w jakiejś rekrutacji. Co tydzień o tym piszesz i dalej jesteś w tej samej robocie, bo se pykacie w Fifę :keke:

Co prawda to prawda, dużo rekrutacji, ale jak mnie poznają osobiście, to nagle zmieniają zdanie ;) Ale kilka ofert zawsze odpada bo rzucam dużą kasę, bo w końcu mam stabilną robotę, więc nie muszę się jakoś spinać (na szczęście, niech to trwa, odpukać w co się da).

8 minut temu, schizzm napisał:

A jakie miasto?

 

Zresztą... to w miare dobry pieniądz, znacznie powyżej średniej hiszpańskiej, wyjdzie Ci jakieś ~2500-2600 euro na ręke. Rodzinę raczej utrzymasz na w miarę średnim poziomie (zależy od miasta), jak małzonka coś dorzuci to żyjecie jak króle ;) 

No ten Gibraltar, więc pewnie bym szukał życia w jednym z okolicznych. A to niewielkie miasteczka, więc pewnie tanie dość. Ale to też spokojnie, dopiero jakaś headhunterka przesłała moje CV do firmy, więc duża szansa, że nawet nie porozmawiam z dyrektorami ;)

7 minut temu, krzysfiol napisał:

Mi się podoba podejście Reapera. Jak znam siebie to bym jak mój ojciec się kisił 40 lat w tej samej firmie ;)

Taki rynek obecnie, a udało mi się wstrzelić akurat w robotę, na którą jest duże zapotrzebowanie obecnie, więc tych ofert też sporo. No to jak tu siedzieć w jednej ;) A ja jeszcze szybko się nudzę, typowy millenials ze mnie ;) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, krzysfiol napisał:

Mi się podoba podejście Reapera. Jak znam siebie to bym jak mój ojciec się kisił 40 lat w tej samej firmie ;)

 

Nie chcę Ci nic mówić, ale ty się będziesz kisił w jednej firmie do końca życia :kekeke:

 

Z rzeczy pięknych. Gram sobie tą Vicenzą mecz z Brescią, a tu Andrea Caracciolo :) Mój bohater ze starych FMów :wub:

  • Lubię! 9
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, T-m napisał:

 

Nie chcę Ci nic mówić, ale ty się będziesz kisił w jednej firmie do końca życia :kekeke:

 

 

 

No moje życie ma ten plus, że dosyć często mogę zmieniać "specjalizację" w obrębie jednej korporacji. Przez ostatnie dwa i pół roku: pracowałem w parafii, uczyłem w szkole, a teraz studiuję ;)

Jedyny minus, że nie mam za bardzo nic do gadania, tylko działam na rozkaz przełożonego ;)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...