Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Fenomen napisał:

moja siostra opowiadala sytuacje z jej pobytu na erasmusie w Barcelonie, jak kiedys spadl snieg i wprowadzono cos na ksztalt kleski zywiolowej - urzedy byly pozamykane, a dzieci nie chodzily do szkoly :D

Pewnie 2010? Bodaj ostatnia taka zima tutaj. Chciałbym coś takiego zobaczyć :D

 

https://www.google.es/search?q=barcelona+snow+2010&client=ms-android-motorola&prmd=inv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwij0obZvJbZAhUHRhQKHb45AT8Q_AUIESgB&biw=360&bih=512

Odnośnik do komentarza

Też macie tak, że jak kupujecie nowe buty, to o nie dbacie, rozwiązujecie, a nawet luzujecie sznurówki przed zdjęciem, a po jakimś czasie myślicie: "Aaaa, nie chce mi się schylać, zdejmę je TYM RAZEM bez rozwiązywania". I wpadacie w ten sposób w spiralę zatracenia. Po pół roku buty wyglądają jak wyciągnięte psu z japy, ale przynajmniej zaoszczędziliście sił na schylanie się. Super profit... 

  • Lubię! 11
Odnośnik do komentarza

ey yo guys robie sobie te słynną herbate z imbirem, ile tego imbiru tam dać żeby nie umrzeć od poparzeń ale jednocześnie nie umrzeć na przeziębienie? dałem tego imbiru tak na oko tyle co ząbek czosnku i dalej żyje, ale to narazie i jeszcze nie dopiłem to nastepne chciałbym sobie robić na tip top już

prosze o protipy

 

@krzysfiol ja mam paskudny nawyk ściągania jednym butem drugiego bo mi sie nie chce schylać (also buty wiążę raz w życiu, potem tylko wciskam tam nogę), teraz mam nowe i pewnie niedługo już będą brzydkie z tyłu przez to ; ( no ale co mogę na to poradzić

Odnośnik do komentarza

Na szczęście od jakiegoś czasu nie ^^

Teraz, Hawkeye napisał:

ja mam paskudny nawyk ściągania jednym butem drugiego bo mi sie nie chce schylać

 

A to robię niestety

1 minutę temu, Hawkeye napisał:

ey yo guys robie sobie te słynną herbate z imbirem, ile tego imbiru tam dać żeby nie umrzeć od poparzeń ale jednocześnie nie umrzeć na przeziębienie? dałem tego imbiru tak na oko tyle co ząbek czosnku i dalej żyje, ale to narazie i jeszcze nie dopiłem to nastepne chciałbym sobie robić na tip top już

prosze o protipy

 

Ja daję około centymetra i tylko doprawiam miodem.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hawkeye napisał:

@krzysfiol ja mam paskudny nawyk ściągania jednym butem drugiego bo mi sie nie chce schylać (also buty wiążę raz w życiu, potem tylko wciskam tam nogę), teraz mam nowe i pewnie niedługo już będą brzydkie z tyłu przez to ; ( no ale co mogę na to poradzić

 

No dokładnie o tym mówię, nie ma po co się schylać, skoro można buta butem zdjąć xD

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kuab napisał:

Tymczasem artykuł naukowy, którego jestem współautorem (zebrałem do niego większość danych podczas ostatniego stażu) został wysłany do czasopisma. Trzymajcie kciuki! :) 

 

"Drogie Bravo Girl..." 

 

:keke:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...