Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Reaper napisał:

@lad, bo trochę mnie kusisz tym PS4, ale tylko trochę, bo właściwie to nie wiem po co mi by ono było :D Ale jakbyś miał sprzedawać dla mnie, czyli jednego z ulubionych forumowiczów, rodzina prawie, taki bardzo bliski szwagier od kieliszka, to w jakiej cenie? ;) 

http://allegro.pl/konsola-sony-playstation-ps4-czarna-black-hdd-pad-i7123492044.html

 

Mam taka, tylko bez dodatkowych gumek, a na lewym grzybku zaczęło trochę schodzić. Koledze trochę bym się obawiał ja sprzedać, bo jeszcze się okaże że jest jakaś zjebana (generalnie czasem, ale bardzo rzadko, ma jakieś fazy ze przy włączaniu trzeba ja zresetować, bo ni ma obrazu i potrafi wysunąć płytę jak leży na płaskim) :D 

 

Poza tym co napisałem, jest w pełni sprawna i nigdy nie miałem z nią żadnych problemów. Za 650 z FIFA oddam.

 

Odnośnik do komentarza

Z głupia frant wysłałem CV w jedno miejsce, oddzwonili, przeszedłem pierwszy etap rekrutacji, teraz zaprosili na rozmowę kwalifikacyjną i maglowali dwie godziny. Jeszcze się przypadkiem coś z tego urodzi :keke: Choć miałbym wtedy zgryz, czy odejść z obecnego miejsca pracy, czy się rzucać na głęboką wodę z fajnymi perspektywami rozwoju.

  • Lubię! 4
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Koledzy, jakie buty zimowe sobie kupić? Te Timberlandy czy Caterpillary one mają misia w środku, są ogrzewane? Bo nie chce mi się do sklepu jechać i najchętniej bym zamówił przez neta, ale nie wiem czy są faktycznie ciepłe czy nie :-k 

 

A jak nie te, to jakieś może inne w sensownej cenie?

Odnośnik do komentarza

Ja wątpię czy Timberlandy są warte swojej ceny. Ja zakupiłem jakiś czas temu tylko dlatego, że była ultra promka typu 200zł mniej, a i tak uważam że przepłaciłem :D są dobre, wytrzymałe i grzeję, ale jeśli Ci nie zależy dokładnie na takim wyglądzie to spośród wielu firm a la Salomon znajdziesz ciepłe i lekkie buty na cięższe zimy niż obecna, a w cenie 400zł powiedzmy.

 

Edyta: ano i kompletnie inne rozmiary miewam w zimówkach, różnica aż 1/1,5 rozmiaru nawet, więc warto sprawdzić czy znasz rozmiar w danej marce.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ajerkoniak napisał:

Ja wątpię czy Timberlandy są warte swojej ceny. Ja zakupiłem jakiś czas temu tylko dlatego, że była ultra promka typu 200zł mniej, a i tak uważam że przepłaciłem :D są dobre, wytrzymałe i grzeję, ale jeśli Ci nie zależy dokładnie na takim wyglądzie to spośród wielu firm a la Salomon znajdziesz ciepłe i lekkie buty na cięższe zimy niż obecna, a w cenie 400zł powiedzmy.

no nie kolego, dlatego ja chcę te Caterpillary raczej za 280 zł kupić, bo to chyba to samo co Timberlandy :) tylko tam miś w srodku jest czy co?

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Reaper napisał:

Koledzy, jakie buty zimowe sobie kupić? Te Timberlandy czy Caterpillary one mają misia w środku, są ogrzewane? Bo nie chce mi się do sklepu jechać i najchętniej bym zamówił przez neta, ale nie wiem czy są faktycznie ciepłe czy nie :-k 

 

A jak nie te, to jakieś może inne w sensownej cenie?

ja kupilem takie: https://www.polarsport.pl/buty-salewa-pro-guide.html  ;)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Reaper napisał:

no nie kolego, dlatego ja chcę te Caterpillary raczej za 280 zł kupić, bo to chyba to samo co Timberlandy :) tylko tam miś w srodku jest czy co?

Aż tyle zostało z tej zrzutki ? ;)

 

 

Cytat

pojdz do biedronki
elegancko zrobione zakupy
pakujesz policzone rzeczy
to będzie 21zł 37gr
uśmiechnij się pod nosem bo papież
typ za tobą zaczyna płakać ze śmiechu

Wiem, że tu jesteś debilu, odezwij się xD
#dziendobry #biedronka #2137

:rotfl:

 

https://www.wykop.pl/wpis/29378715/pojdz-do-biedronki-elegancko-zrobione-zakupy-pakuj/

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Reaper napisał:

Koledzy, jakie buty zimowe sobie kupić? Te Timberlandy czy Caterpillary one mają misia w środku, są ogrzewane? Bo nie chce mi się do sklepu jechać i najchętniej bym zamówił przez neta, ale nie wiem czy są faktycznie ciepłe czy nie :-k 

 

A jak nie te, to jakieś może inne w sensownej cenie?

Ja mam Quechua z Decathlona za ~130 zeta. Ideolo na zimę. Podeszwa się nie ślizga, but nie przemaka i w środku ma ciciusia, który trzyma ciepło.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...