Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Można w FM-ie zmienić, gdzie mają się zapisywać pliki, bo nie pamiętam tego :> A teraz mi się przyda :P.

Chciałbym dziś wrzucić sobie drugi dysk - SSD. Jak myślicie jak będzie lepiej, zrobić klona, wystartować wina z SSD czy zainstalować od nowa Win na SSD i potem sformatować partycję C na starym?

 

Tylko nie wiem czy da się zainstalować windowsa na ten samo klucz, który aktualnie używam :-k

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, jmk napisał:

Można w FM-ie zmienić, gdzie mają się zapisywać pliki, bo nie pamiętam tego :> A teraz mi się przyda :P.

Chciałbym dziś wrzucić sobie drugi dysk - SSD. Jak myślicie jak będzie lepiej, zrobić klona, wystartować wina z SSD czy zainstalować od nowa Win na SSD i potem sformatować partycję C na starym?

 

Tylko nie wiem czy da się zainstalować windowsa na ten samo klucz, który aktualnie używam :-k

dodaj opcje uruchamiania we właściwościach FMa w steam  --user_data_location="D:\Program Files (x86)\Sports Interactive\Football Manager 2017"

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Lucas07 napisał:

W3 edycja GOTy za 8 dych na XO :-k. Miałem podejście do pierwszego Wiedźmina, ale trochę niewygodnie mi się w niego grało, a w sumie pograłbym w coś innego niż ciągle tylko NBA i kusi :-k.

Bez przechodzenia poprzednich części ma to sens?

 

Polecam motzno - świetny klimat, intuicyjny system walki, fabuła przesiąknięta polskością i mnóstwem smaczków (parsknąłem śmiechem przy nawiązaniu do pasty o ojcu- wędkarzu :keke: ). Też zacząłem dopiero od trójeczki, w ogóle nie odczułem braku "wiedzy" na temat jedynki i dwójki, czy chociażby książek. No i ważne - syndrom "a może odkryję jeszcze jeden znak zapytania", więc przyszykuj sobie sporo wolnego czasu. ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

To nie jest tak, że kupił, po prostu tak wyszło. Pewnie wszystko już przeszedł i zdał sobie sprawę, że kurde faja, używam sprzętu wartego 1000zł do jednej, chujowej gry.

Też miałem takie oświecenie rok temu ^^, za hajs z sonki kupiłem nowy rower, pada xboxowego do pc i tę samą chujową grę na PC. Więc większości rezultatów tej decyzji nie żałuję.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...