Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Vami napisał:

Albo a la bolognese (nieprawdziwe) - czyli cebulke podsmazasz, mieso mielone podsmazasz, zalewasz przecierem pomidorowym, chwile dusisz, przyprawiasz, gotujesz makaron i voila.

Jedyny posiłek, który jestem w stanie przyrządzić i można go nazwać obiadem ;) 

Do tego obowiązkowo czosnek, można też dodać oliwki jak ktoś lubi.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No ja właśnie robię, tylko jeszcze oprócz czosnku dałem groszek zielony, zioła (bazylia i oregano) i jedną kiełbasę myśliwską skroiłem. No i wędzona papryka - ostatnio daję ją do wszystkiego. Wiem, że powinienem 3 godziny gotować, ale myślę, że 90 minut starczy.

Odnośnik do komentarza

No ja akurat nie lubię słodkiego smaku.

 

A propos pomidorów - w Anglii mają chujowe, jasne i bez smaku. Jajka to samo.

 

A propos Anglii - Polacy mają najlepszy customer service na świecie. Serio - gdziekolwiek jadę, to obsługa klienta jest gorsza niż w Polsce. Wyobraźcie sobie sytuację w barze:

 

Klient: Poprosze piwo numer 11

Barmanka: <leje> Bardzo się pieni, może jakieś inne?

Klient: Można zmniejszyć ciśnienie, wystarczy przekręcić gałeczkę, skoro nie ma przy kranie, to pewnie jest przy beczce

Barmanka: Nie chce mi się, weź coś innego.

<kurtyna>

W Polsce natychmiast zostałaby wypierdolona na zbity pysk, a już na pewno przeze mnie, gdybym był jej menedżerem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gabe napisał:

Przecież jajko to jajko, jak się może różnić smakiem? Może się różnić stempelkiem, ewentualnie kolorem żółtka (w zależności od paszy kur). Wybór jajek to jedynie kaliber i ewentualnie kwestie etyczne.

 

No i oczywiście marketing :D 

Widocznie gorzej je karmią.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...