Skocz do zawartości

Marynia jako wzorowy korpoludek przepracowuje 529 darmowych nadgodzin w czasie swojego urlopu


krzysfiol

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

PES to po prostu znaaaacznie lepsza gra piłkarska. Naprawdę, fifa jako produkt jest bogata itp., ale to ładnie zapakowane gówno, jest repack na torrentach pesa co tylko 8gb waży, pobrałem, zainstalowałem, zagrałem i jestem w szoku jaka jest różnica między gameplayem tego skurwiałego gówna jakim jest fifa a gameplayem gry, która faktycznie stara się przypominać piłkę nożną jakim jest PES. to jest fifa menadżer vs fm, nie ma porównania. Poczekam na więcej opinii o tym jak jest z online w PESie i najpewniej kupię jak będę miał luźną stówkę (bo tylko tyle kosztuje PES, sraka jaką jest fifa kosztuje milion).

Odnośnik do komentarza

PES to po prostu znaaaacznie lepsza gra piłkarska. Naprawdę, fifa jako produkt jest bogata itp., ale to ładnie zapakowane gówno, jest repack na torrentach pesa co tylko 8gb waży, pobrałem, zainstalowałem, zagrałem i jestem w szoku jaka jest różnica między gameplayem tego skurwiałego gówna jakim jest fifa a gameplayem gry, która faktycznie stara się przypominać piłkę nożną jakim jest PES. to jest fifa menadżer vs fm, nie ma porównania. Poczekam na więcej opinii o tym jak jest z online w PESie i najpewniej kupię jak będę miał luźną stówkę (bo tylko tyle kosztuje PES, sraka jaką jest fifa kosztuje milion).

 

Arcade kontra symulator ;) To jak FM i FIFA manager.

Odnośnik do komentarza

no z grubsza, jeden to realistyczny symulator piłki nożnej, w drugim możesz zbudować stoisko z hotdogami

pes 18 jest znacznie lepszy niż 17 jeżeli chodzi o gameplay, warto spróbować

 

Tylko trzeba przyznać, że FIFA zajebiście opakowała swoje gówno.

A PES dzięki "walce" o licencje nie ma nawet jak konkurować

przecież w pesie nie ma co robić xD

 

I tu jest wszystko pogrzebane :(

Odnośnik do komentarza

pes bez patchy niegrywalny, ale powiedzmy, że to mała przeszkodza

szybko się możesz zorientować, że tryb kariery to jebane gówno, bo AI skupuje 35letnich piłkarzy po 20-30 mln, bo wysoki overall xD

na online masz notoryczne input lagi

albo o co tam hokej zagramy jakiś sparing online? hehe CHUJA w pesie nie ma takiej opcji chyba, że masz myClub

no i właśnie myClub moźe i nie najgorsze, ale zachodzi tam większe p2w niż w fifie, no i nie ma handelku

 

pes zawsze zyskuje przy przesiadce z fify i pierwszych godzinach, bo gejmplej ma niewątpliwe lepszy, ale to w gruncie rzeczy takie samo gówno jak fifa z tym, że w fifce chociaż możesz się od UT uzależnić xD

Odnośnik do komentarza

Ja to w Fifę w zasadzie tylko FUT gram, i zwykłe mecze online ligowe. Karierę to pierwszy raz porządnie zagrałem w 17 bo byłem ciekaw jak ten cały tryb z Alexem Hunterem wygląda. We wcześniejszych owszem, odpalałem, ale kończyło się na 4-5 meczach, bo dalej mi się nie chciało i wolałem grać w FUT czy online.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...