Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2017/18


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Pabianice Hussites    0.44578313
Warsaw Blackhawks    0.44575472

 

Jaki fart :keke:

 

A myślałem, że przez pechowe wybory na FA przegrałem. Wziąłem Smitha po meczu na 13 asyst to miał jedną asystą. Wziąłem Sessionsa to nie zagrał w ogóle, teraz wybierałem między Gasolem, a Plumlee i też wtopiłem. 

Odnośnik do komentarza

Czas na podsumowanko 2 kolejki (nie wiem, czy będę to robił regularnie, zobaczymy jak czas i chęci ;) )

 

Wrocław Imps – Wrocław Mad Dogs 5-4

Ciężki mecz „sponsorowany” przez kontuzje. Najpierw rywal mi uciekł, bo byłem zblokowany Paytonem (nie grał, a nie miał inj i nie mogłem go wrzucić na slot). Potem dostałem możliwość ruchów i udało się to przeciągnąć. Ale warto uczciwie dodać, że rywal grał bez M. Turnera.

 

Suwałki Rednecks – Bytom Pirates 3-6

Piraci przeprowadzili skuteczny abordaż na suwalskie włości rozstrzeliwując rywala w ostatnim dniu serią trójek. Na razie jeńców nie biorą.

 

Azja Basketball – Łodź Dossers 4-5

Dość wyrównany mecz, z lekkim wskazaniem jednak na łódzkich Meneli. Największa w tym zasługa przeżywającego drugą młodość Howarda.

 

Bolesławiec Wildboars – Rzeszów Thunder 5-4

Aktualny mistrz zostawił wygraną w sobotę na ławce (nie wystawił Cousinsa). Doświadczony menedżer z Bolesławca takich prezentów nie ma w zwyczaju marnować.

 

Pabianice Hussites – Warsaw Blackhawks 5-4

Co za mecz :o 6 punktów, 11 zbiórek, 3 asysty i 3 bloki – to już samo w sobie różnice minimalne. Ale zdecydował jeden rzut. Pabianice 222/498 = 44,578% Warsaw 189/424 = 44,575%. Trzy tysięczne procenta różnicy! Jeden celny rzut Czarnych Jastrzębi i wygrana pojechałaby do Warszawy.

 

Warszawa Wombats – Płock Tigers 5-4

Niby tylko 5-4, ale nie było kategorii, w której Wombaty były zagrożone do końca. Bardzo dobre otwarcie warszawiaków w tym sezonie.

 

Wrocław Bubbels – Gliwie Timberguys 7-2

Bez ustawiania składu wygrać niczego się nie da. Dołóżmy do tego kontuzje A. Davisa i 7-2 to wygląda na najniższy wymiar kary.

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Zawodników tańszych możemy również zatrzymać w miejsce keepera na zasadach zwanych RFA wyrównując przed kolejnym sezonem jego wartość do poziomu minimum czyli 10$ (przy założeniu że przyjęty wzrost wartości zgodny z zasadami pkt 6 nie przekroczy tej wartości).

 

Brałem go za 2$, także wg tego do keepa jest za 10$ :-k

Odnośnik do komentarza

Jesli tak jest jak piszesz to nie do konca to jest jasno napisane. Ja zrozumiałem, że cena o keepa rośnia a)o 10% b)o 4$ c)do 10$ w zależności co jest najwyższe.

 

Jezeli jest inaczej, to czemu od razu nie napisać, że cena keepa minimalnie wynosi 14$?

 

Ogólnie uważam, że minimalny keep powinien być właśnie 10$ (i nie pisze tego w kontekście Fourniera)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...