Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2017/18


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.10.2017 o 19:34, kolek23 napisał:

10. Nie. Przy 20 drużynach "2$" działa spoko.

 

A nie można zrobić np. 1$ na draft i 1$ na waivery na kolejny sezon? :-k

 

BTW - przypominam wszystkim, że dziś rusza sezon, także nie zapomnijcie ustawić składów!

 

P.S. I przypominam się z prośba o wrzucenie sobie logo, to zajmuje dosłownie kilka sekund ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, jasonx napisał:

Z Wiggiem to Was ostro poniosło w licytacji, niektóre all-stary szły dużo taniej :D

Pod koniec bezczelnie podbijałem cenę, bo wiedziałem już, że go nie wezmę :D

Taka trochę świnka ze mnie wyszła ;) Mam nadzieję, że Barnes wzięty za Wigginsa się sprawdzi :)

1 minutę temu, Brachu napisał:
2 minuty temu, jasonx napisał:
Jeśli pytasz o tego co się z Melerem zabijaliście, to jest to ścisła czołówka ligi i MVP.

tak ten, innego nie znam

Jest jeszcze jego brat Seth :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 minutes ago, jasonx said:

Brachu otwarcie z grubej rury, trzeba sie teraz nagimnastykowac :-k

 

A co do dyskusji o keperach wzietych z FA - dobrze rozumiem, ze jezeli Płock by zdropował Haywarda, to ten kto go wezmie z rynku (załóżmy za 1$) na przyszły rok może go kipować za 10$?

 

Dokładnie.

 

Jak damy go pobrać za 1$ :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brachu napisał:
46 minut temu, jasonx napisał:
Brachu otwarcie z grubej rury, trzeba sie teraz nagimnastykowac :-k
 
A co do dyskusji o keperach wzietych z FA - dobrze rozumiem, ze jezeli Płock by zdropował Haywarda, to ten kto go wezmie z rynku (załóżmy za 1$) na przyszły rok może go kipować za 10$?

tzn. zdobyłem maks punktów?

To znaczy, że póki co prowadzisz z Jasonem :) Kolejka kończy się niedzielnymi meczami :) 

Twoim zawodnicy punktują przez cały tydzień :) 

Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś wytłumaczyć jak działa Waiver Claim? Chce dodać zawodnika, biduje i nic się nie dzieje. Kiedy to jest przeprocesowane?

Albo inaczej - jasonx mi radził żeby dziennie dodawać i rotować szpilerem, mam niby 7 dodań w ciągu meczu. Ok, ale mi pisze, że ten claim przejdzie 21 - a zrobiłem go 19. To fajna mi rotacja, chyba że coś źle klikam, bo design tego jest szczytem żenady :)

Chyba rozkmniłem, nevermind 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...