Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2017/18


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, jasonx napisał:

  Pabianice Hussites – Płock Tigers 5-4

Wynik niby blisko, ale rywale dość szybko podzielili się kategoriami. Raczej wygrana Husytów nie była zagrożona

Jeszcze w ostatnim momencie zdjąłem ze składu trzech zawodników, bo się bałem, że zepsują mi FG, ale koniec końców jakbym ich zostawił to chyba jeszcze bym trójki wygrał :-k

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, jasonx napisał:

    Bytom Pirates – Rzeszów Thunder 5-4

Pierwsza z niespodzianek. 0 punktów Robersona i Jordan Clarkson buzzer beaterem daje wygraną Piaratom dwoma punkcikami

Hah, posadziłem LeVerta żeby nie popsuł FG% a on zagrał lepiej niż Bazemore, Bazemore popsuł FG%, ale jakimś cudem starczyło punktów :) Wspaniały wynik, którego nikt się nie spodziewał więc świetujemy bycie undefeated xD. W kontekście dramatu jaki przeżywam w NFL - to radosny dzień :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ogólnie masz listę FA gdzie są wolni zawodnicy. Tak jak było to tłumaczone kilka postów wcześniej - jeśli ktoś ma W i obok datę to znaczy, że dopiero co został wyrzucony i dopiero przy tej dacie może dołączyć do innego zespołu, a do tego czasu trwa licytacja (stąd też budżet na waivery w każdym klubie). Natomiast jak ktoś jest po prostu FA to bierzesz go od ręki.

 

Często grając zauważasz, że dany zawodnik gra słabo, albo ma długą kontuzję i nie opłaca się go trzymać. Jeśli przykładowo przegrywasz minimalnie zbiórki to starasz się wywalić zawodzących/kontuzjowanych zawodników i wstawić za niego gracza, który będzie te zbiórki dawał. Nawet w kontekście tylko jednego czy dwóch spotkań. Tylko oczywiście musisz uważać i nie brać kogoś kto Ci zepsuje inną kategorię, bo to trochę mija się wtedy z celem. Czasami trafisz tak też w steal(przechwyt zawodnika, który okazuje się niespodziewanie dobry ;)) i zgarniesz zawodnika, który na stałe dołączy do rotacji i będzie robił świetne cyferki.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie obserwuj stronę Transaction Trends*.

Tam widać wszystkie zmiany z ostatnich godzin/dni, ale jeśli chcesz reagować szybko to musisz to robić z samego rana. Dlatego ja często tracę szanse na przechwyty, bo nie chcę znać wyników spotkań :P

 

*W pracy mi ta strona nie działa, więc jak adres jest zły to wpisz w gugla transaction trends fantasy yahoo nba ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Ogólnie obserwuj stronę Transaction Trends*.
Tam widać wszystkie zmiany z ostatnich godzin/dni, ale jeśli chcesz reagować szybko to musisz to robić z samego rana. Dlatego ja często tracę szanse na przechwyty, bo nie chcę znać wyników spotkań
 
*W pracy mi ta strona nie działa, więc jak adres jest zły to wpisz w gugla transaction trends fantasy yahoo nba
ja się boję, że na komie nie dam rady. Służbowy komp odpada.
Odnośnik do komentarza

Kurna mogliby sie z tym Paytonem okreslic, a nie ciagle "out" :qwa:

Ani nim grać, ani na injury wrzucić

Godzinę temu, Brachu napisał:

piszcie po polsku a nie slangiem. Kto to waiver?

Dudek Ci wyjaśnił szczegółowo - mi chodzi ogólnie o ten 1 slot w składzie, którym codziennie rotuje, żeby maksymalnie wykorzystać liczbe spotkań. Przy odbroninie szczescia, tak slot da Ci tyle co daje np. Lebron w tygodniu.

Odnośnik do komentarza

Ta kontuzja Dennisa wyglądała źle, ale niby nic poważnego. Do tego nie grał Gordon, a Jokić wolno wchodzi w sezon. Tragedii nie ma, ale generalnie na super wynik się nie nastawiam, bo to dość młody zespół, a ruchy na FA mi zostają do zrobienia dopiero jak mecze obejrzę, żeby nie spoilerować co trochę utrudnia granie w Fantasy ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...