Skocz do zawartości

525 lat życia jmk spędza kontemplując długowieczność Maryni


Hawkeye

  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdolę, 2017 rok i publikuj takie teksty - http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,22025738,open-er-festival-2017-czarni-muzycy-przelamuja-stereotypy.html :roll:. Gulda z każdym kolejnym swoim tekstem potwierdza, że coś jest z nim nie tak (chociaż najzabawniej jest, jak próbuje je bronić). Jestem pewien, że w środowisku powstanie i utrwali się termin "guldyzm" jako odniesienie do stylu, jaki on uprawia... Bo jest coraz gorzej.


Pierwszy sezon w Hiszpanii za mną. Sant Andreu zajęło 4 miejsce w tabeli, w barażach o awans przegrałem w pierwszej rundzie z Huracanem Valencia (1:1 i 1:2). :(

 

W kolejnym sezonie będzie problem, finanse zdechły, część zawodników odeszła, nie jestem w stanie nikogo podpisać, kadra seniorska liczy z ~17 zawodników, do 22 będę musiał uzupełnić juniorami. Nie mam pojęcia, czy tym razem będziemy w stanie ponownie powalczyć o awans :/

Odnośnik do komentarza

 

 

No jak wjedzie zewnętrzny audyt usług, co powinno mieć miejsce - to mogą zapytać co to znaczy :) Mi kiedyś goście w biletach wklejali moje rozmowy przyjacielskie z nimi typu

 

Jak pracowałem kiedyś jako tłumacz, to jedna z firm zagranicznych dała zlecenie, aby przetłumaczyć rozmowy pomiędzy polskimi pracownikami na ich chacie. Pamiętam, że dwóch ziomków najbardziej się rozkręcało i rozmawiało sobie na tematy od piłki nożnej i Lewandowski chuj, bo nie strzelił, do pani z recepcji i jej zalet.

 

A, a działanie forumka to może być moja wina. Przedwczoraj wpłaciłem troszkę pieniążków i zaczęło się krzaczyć. Chyba MT sugeruje, że za mało.

Odnośnik do komentarza

Cebula zakazana - wzdymająca

cukinia - od razu mnie goni,

czosnek - obniża płytki krwi, których mam niewiele,

kiełbasa - git, ale dalej to nie warzywo;)

pomidor, papryka - nie mam na liście chyba mogę dodać do listy dozwolonych.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę, 2017 rok i publikuj takie teksty - http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,22025738,open-er-festival-2017-czarni-muzycy-przelamuja-stereotypy.html :roll:. Gulda z każdym kolejnym swoim tekstem potwierdza, że coś jest z nim nie tak (chociaż najzabawniej jest, jak próbuje je bronić). Jestem pewien, że w środowisku powstanie i utrwali się termin "guldyzm" jako odniesienie do stylu, jaki on uprawia... Bo jest coraz gorzej.

Co ten typ ma z banią xD generalnie co roku jego "recenzje" openera są kopalnią beki

Odnośnik do komentarza

Jedliście jakieś owoce gotowane lub pieczone oprócz jabłek i bananów?

 

Albo jakie warzywa jecie gotowane?

 

Sorry, że tak pytam, ale jestem trochę zdesperowany.

 

Brokuł, gotowany na parze albo lekko przysmażony na patelni, kalafior podobnie. Regularnie ziemniaki na miliard sposobów, bataty, każdego rodzaju sałata, marchewki, pieczarki, papryki, pomidory, no kurwa wszystko :D

Odnośnik do komentarza

 

Panowie, dzięki za polecenie Overcooked dla żony. Właśnie gra i nagle "NO I SPIERDALA MI Z TYM POMIDOREM, GŁUPIA MYSZ!" :kekeke:

 

świetne :D

 

ps. czemu nie gracie razem? przecież to sama frajda :)

 

Nie było jeszcze okazji spróbować razem ;)

 

dzięki! niedaleko mojej pracy nawet, trzeba będzie podbić.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...