Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zatęskniłem do swojej kariery. Całkiem fajnie się ułożyła. Puszcza Niepołomice i awans do I ligi. Jak byłem w czołówce 1 ligi w połowie sezonu to przeszedłem do Arki Gdynia i uratowałem przed spadkiem, po czym 2x miejsce w Lidze Europejskiej i przejście do Moreirense i znowu ratowanie przed spadkiem. Po powrocie do domu mnie czeka pierwszy pełny sezon w Moreirense.

Odnośnik do komentarza

 

Jeśli ktoś jeszcze zainteresowany CSem, to może oblukać mój mecz 1 rundy eliminacji do profesjonalnej drużyny csowej, komentarz (właściwie brak) i kamera z dupy, ale parę akcji uchwyciło ;) https://www.twitch.tv/videos/152032083od 1:04:40

I jak te eliminacje, jakie dalsze etapy i szanse? :)

 

No przeszedłem dalej, facet powiedział przy wynikach, że zagrałem najlepiej wczoraj, więc jakieś perspektywy są, no ale to jeszcze potrwa z rok ten projekt, także jeszcze dłuuga droga, a i w sumie stary na "nowego" prosa jestem.

Odnośnik do komentarza

A u mnie przed chwilą sekretarka ubrana w krótką spódniczkę szukała dokumentów na dolnej półce. Dość długo walczyłem ze sobą, czy powiedzieć, czy nie powiedzieć, że akurat dokument, którego szuka jest na jej biurku, ale ostatecznie po dłuższej kontemplacji wygrała chęć pomocy koleżance.

Masz sekretarkę w knajpie?

Odnośnik do komentarza

 

A u mnie przed chwilą sekretarka ubrana w krótką spódniczkę szukała dokumentów na dolnej półce. Dość długo walczyłem ze sobą, czy powiedzieć, czy nie powiedzieć, że akurat dokument, którego szuka jest na jej biurku, ale ostatecznie po dłuższej kontemplacji wygrała chęć pomocy koleżance.

Masz sekretarkę w knajpie?

 

Sprawami knajpy również się zajmuje. Ale ogólnie działam na kilku frontach :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...