Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz też kupić nowe pedały i samemu przykręcić (klucz 13 zapewne, w jednym pedale jest lewy ;) gwint). Musisz sobie zrobić bilans, co ci się bardziej opłaci.

To wlasnie chce zrobic dzisiaj - mam przeciez dwa, prawie takie same, rowery.

 

A klucz 15 ;) Tylko najpierw musze taki kupic w castoramie, bo wczesniej przykrecalem francuzem.

Odnośnik do komentarza

Elo pytanie jest. Jak jeździcie komunikacją miejską to miesięczny czy na cebulę trzymiesięczny, półroczny? Ja obecnie jestem na etapie 3 miesięcy, ale planuję już przechodzić na 0,5.

A drugie pytanie, jak to jest z uberem, oni mają swoje fury, ale mają jakoś oznakowane, że uber? Pytam, bo właśnie reklamują w Na Wspólnej :D.

 

od 6 lat bez biletów, zapłacony 1 mandat :> no ale ja okazjonalnie jeżdżę, 2/3 raz w tygodniu

Odnośnik do komentarza

Widzialem wczoraj chlopaczka na tym rowerku. Daje rade.

 

 

Ja mam za to problem ze swoim rowerem (a wlasciwie zony). Ledwo go kupilismy, zlozylismy, a tu juz w czasie pierwszej jazdy zaczelo cos miarowo "chrupac" w lewym pedale :/

Ykhm...miałem ten sam problem w tym rowerze, a sprawdź przypadkiem czy nie trze Ci delikatnie za długa linka od przedniej przerzutki :D

Odnośnik do komentarza

I zostawiasz rower na dworcu, czy wieziesz ze sobą? :-k

 

Mógłbym brać ze sobą, bo kaemki mają praktycznie cały rok przewóz roweru za darmochę, ale ciasno w pociągach i istnieje ryzyko, że z powrotem mogę się nie wcisnąć. Więc zostawiam na tym samym parkingu co samochód - kolejowy, tylko dla posiadaczy biletów okresowych na KM + 20 zł miesięcznie, a jest zadaszona wiata z miejscem na przypięcie.

Odnośnik do komentarza

 

Elo pytanie jest. Jak jeździcie komunikacją miejską to miesięczny czy na cebulę trzymiesięczny, półroczny? Ja obecnie jestem na etapie 3 miesięcy, ale planuję już przechodzić na 0,5.

A drugie pytanie, jak to jest z uberem, oni mają swoje fury, ale mają jakoś oznakowane, że uber? Pytam, bo właśnie reklamują w Na Wspólnej :D.

 

od 6 lat bez biletów, zapłacony 1 mandat :> no ale ja okazjonalnie jeżdżę, 2/3 raz w tygodniu

 

Nie ma się czym chwalić złodzieju :P Zainstaluj sobie Skycash i na legalu zawsze z biletem, polecam ;)

Odnośnik do komentarza

 

Jak ledwo kupiłeś, to pewnie oddać do sklepu na naprawę gwarancyjną wystarczy i nie trzeba samemu kombinować.

Musialbym spakowac i wyslac do Mielca (czy gdzies w te rejony).

 

 

Podjedź dzisiaj do mnie z tym rowerem tak koło 19, będzie u mnie ziom od tematu ;)

Odnośnik do komentarza

Eh, zacząłem czytać newsy o Realu i delikatna nerwówka już mi się udziela przed niedzielą... Niby ciężko sobie wyobrazić, że możemy nie wygrać tego mistrzostwa, ale jednak wszystko jest możliwe.

Jeszcze rozumiem, jakby remis nie dawał mistrzostwa, ale muszą przegrać. No kaman. Z drużyną Michela? :D Tam chyba tylko Sandro ma jakąś turbo motywację, to pewnie albo go nie wystawią, albo nie będą mu podawać ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...