Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

a ja chyba pamietam jak sie Man-iac nazywa, inicjały M.K, tak?

 

No i numeru gg nie pamietam, po co sobie zasmiecac łeb

Tutaj to żadna tajemnica, bo chociażby w redakcjach CCM i FMPoland byłem z imienia i nazwiska wymieniony, a w związku z tym to i nie czaiłem się jak np. screena z FM-a z imieniem i nazwiskiem dawałem.

Odnośnik do komentarza

Man_iac to tak naprawdę Marek Kondrat. Światowej sławy znawca win i macacz cycuszków Renaty Dancewicz.

 

A ja mam inne poszlaki. Jeśli się potwierdzą, i dodatkowo ma w menu kaszę jaglaną, to będzie to bomba :>

ciekawa statystyka dotyczaca zwyciezcow LM:

 

1989 MILAN

1996 JUVENTUS

2003 MILAN

2010 INTER

Od 1989 wloska druzyna wygrywa LM regularnie co 7 lat. Mam nadzieje, ze statystyka w tym sezonie zostanie utrzymana ;)

 

A 2013 był pierwszym rokiem od 1987, gdzie nie powtarzała się żadna cyfra

 

#zabawyliczbami

Odnośnik do komentarza

Bardzo lubię deilkatnie posoloną czekoladę w deserach, ale tak samej to słonej czekolady też nie jadłem :)

 

Nie wiem, jak u Was, ale w Krakowie wreszcie zrobiła się pogoda taka, jaka powinna być w maju. Ładne słońce i około 20 stopni w cieniu :)


@Gabe, a Ty się przyznaj na PW, co masz za poszlaki, to potwierdzę, lub zaprzeczę :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...