Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kufa, kupić czy nie kupić :-k

Kupuj. Co najmniej litr.

 

 

Tego się nie mierzy w litrach tatuś!

 

Albo sprzedaj

 

Jedno wiąże się z drugim. Jak kupię te wiązania, to będę musiał dać swoje nowe (5-6 razy jeżdżone) Nitro na bazar ;) A są bardzo, bardzo, bardzo spoko, tylko trzy pary mi są nie potrzebne, a 390boss'y są po prostu od nich lepsze ;)

 

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz gram taktyką z trójką obrońców :-k Odpaliłem sobie Sporting Lizbonę i tam kompletnie nie było bocznych, więc ustawiłem taxę 3-1-3-2-1. Póki co po towarzyskich wszystko wygląda obiecująco :-k Zaraz zaczynamy ligę, może zdążę odpalić jeden meczyk przed kimą.

Odnośnik do komentarza

Janie, z tego co widzę, to TV obecnie nie oferują mocniejszych głośników, przejrzałem z 10 modeli i nawet takie za kilkanaście klocków miały 20W :-k

 

Chyba w całym swoim życiu nigdy nie podpiąłem się słuchawkami pod TV, więc jakoś to przeżyję :)

 

Mój Samsung na chacie ma 30 wat no ale to jest Led a nie Smart ;)

Przy małym dziecku słuchawki mogą się przydać :)

Odnośnik do komentarza

Ta taktyka to potwór, w pierwszym meczu 5-2 :o Świetnie się spisuje, zagęściłem mega środek pola, więc nic się nie mogą tam przebić. Jeszcze muszę się przyjrzeć jak udało im się wbić te 2 bramki, ale zobaczymy najpierw co się będzie działo w kolejnych meczach.

 

A teraz kima.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...