Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

spoilerów the wire ciąg dalszy.

 

 

Tak pytam, bo przyznam, że mnie żaden inny moment tak nie chwycił, jak zabicie Stringera. No ok, może jeszcze wspomniane zamordowanie Bodiego, bo był wierny zasadom do końca i to ładna scena w sumie była. Ale po Stringerze rzuciłem The Wire w pizdu na jakiś czas, bo nie miałem ochoty oglądać tego dalej ;)

 

 

 

Ja Ci chyba nic nie polecę, bo w zasadzie seriali nie oglądam. Ostatnio tylko planuję powrót do Tour of Duty, ale tenże jest bez szału. Oglądam tylko ze względu na tematykę wojny w Wietnamie :). Ostatnio w tej tematyce (a raczej post-wietnam) wpadł mi jeszcze Quarry, ale póki co nie zacząłem jeszcze oglądać.

Odnośnik do komentarza

Kochani, jaki serial obejrzec? Widziałem większość znanych/dobrych (oprócz Mad Men i Westworld, ale mi się tych nie chce). Gomorra/Narcos/True Detective/Wire/Sopranos/The Killing/How to get away with murder/Black Mirror obejrzane. Stranger Things i Twins Peaks też. Gry o Tron i Sons of Anarchy nie chcę.

Utopia

Odnośnik do komentarza

spoilerów the wire ciąg dalszy.

 

 

Tak pytam, bo przyznam, że mnie żaden inny moment tak nie chwycił, jak zabicie Stringera. No ok, może jeszcze wspomniane zamordowanie Bodiego, bo był wierny zasadom do końca i to ładna scena w sumie była. Ale po Stringerze rzuciłem The Wire w pizdu na jakiś czas, bo nie miałem ochoty oglądać tego dalej ;)

 

 

 

Ja Ci chyba nic nie polecę, bo w zasadzie seriali nie oglądam. Ostatnio tylko planuję powrót do Tour of Duty, ale tenże jest bez szału. Oglądam tylko ze względu na tematykę wojny w Wietnamie :). Ostatnio w tej tematyce (a raczej post-wietnam) wpadł mi jeszcze Quarry, ale póki co nie zacząłem jeszcze oglądać.

No bardzo ładna scena, fakt. W ogóle to naprawdę niesamowite, że w The Wire w zasadzie KAŻDA scena kończy się mocną puentą/one-linerem. Nigdzie nie widziałem tak dobrych dialogów z taką intensywnością.

 

Z filmów próbuję przebrnąć przez Nową Falę teraz, ale jakoś mnie nie wciągnęło do końca. Tzn. 400 batów mi się bardzo podobało, ale już Do Utraty Tchu nie bardzo. Strasznie nieporadne te jump cuts, myślałem, że to kwestia technologii montażu z lat 60tych, a tu nie, on tak specjalnie :keke: Taki film noir dla ubogich.

 

@Hawk - brzmi średnio. Zobaczymy, dzięki.

Odnośnik do komentarza

Kochani, jaki serial obejrzec? Widziałem większość znanych/dobrych (oprócz Mad Men i Westworld, ale mi się tych nie chce). Gomorra/Narcos/True Detective/Wire/Sopranos/The Killing/How to get away with murder/Black Mirror obejrzane. Stranger Things i Twins Peaks też. Gry o Tron i Sons of Anarchy nie chcę.

 

Most nad Sundem, ale europejska wersje.

Odnośnik do komentarza

Kochani, jaki serial obejrzec? Widziałem większość znanych/dobrych (oprócz Mad Men i Westworld, ale mi się tych nie chce). Gomorra/Narcos/True Detective/Wire/Sopranos/The Killing/How to get away with murder/Black Mirror obejrzane. Stranger Things i Twins Peaks też. Gry o Tron i Sons of Anarchy nie chcę.

Fargo?

Odnośnik do komentarza

Kochani, jaki serial obejrzec? Widziałem większość znanych/dobrych (oprócz Mad Men i Westworld, ale mi się tych nie chce). Gomorra/Narcos/True Detective/Wire/Sopranos/The Killing/How to get away with murder/Black Mirror obejrzane. Stranger Things i Twins Peaks też. Gry o Tron i Sons of Anarchy nie chcę.

Zakazane Imperium, Dexter
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...