Skocz do zawartości

Piłkarski livescore wiosenny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

 

kto poda kuabowi tak pieknie sie domaga?

Ty możesz, lubię żonatych ;)

 

Nie no, tak serio to zupełnie mnie nie obchodzi, że Real wygrał, bardziej że to spowoduje ból dupska Barcelonistów

 

Zapewne Ty byś otwierał szampana jakby to Barcelona zdobyła LM dwa razy z rzędu :)

Odnośnik do komentarza

 

 

kto poda kuabowi tak pieknie sie domaga?

Ty możesz, lubię żonatych ;)

 

Nie no, tak serio to zupełnie mnie nie obchodzi, że Real wygrał, bardziej że to spowoduje ból dupska Barcelonistów

 

Zapewne Ty byś otwierał szampana jakby to Barcelona zdobyła LM dwa razy z rzędu :)

 

Na szczęście niedługo wejdzie VAR, więc prawdopodobieństwo takiego wydarzenia będzie znikome.

Odnośnik do komentarza

 

Na szczęście niedługo wejdzie VAR, więc prawdopodobieństwo takiego wydarzenia będzie znikome.

 

No to by wykluczyło też wygraną Realu z Bayernem, także również czekam :)

 

Swoją drogą, ciekawe co taki kuab wymyśli jakby Barcelona wygrała LM przy VAR i innych kosmosach :keke: Pewnie obsługa kamer będzie przekupiona ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

kto poda kuabowi tak pieknie sie domaga?

Ty możesz, lubię żonatych ;)

 

Nie no, tak serio to zupełnie mnie nie obchodzi, że Real wygrał, bardziej że to spowoduje ból dupska Barcelonistów

 

Real był lepszy, zero kontrowersji wiec i brak bólu dupska.

 

Z tym, że zero to przesada. No ale faktycznie i tak niewielka była szansa Juventusu na wyrównanie nawet w 11.

Odnośnik do komentarza

 

 

Na szczęście niedługo wejdzie VAR, więc prawdopodobieństwo takiego wydarzenia będzie znikome.

 

No to by wykluczyło też wygraną Realu z Bayernem, także również czekam :)

 

Swoją drogą, ciekawe co taki kuab wymyśli jakby Barcelona wygrała LM przy VAR i innych kosmosach :keke: Pewnie obsługa kamer będzie przekupiona ;)

 

Nie, skoro sędziowie nadal mają podejmować ostateczną decyzję to spokojnie można nadal drukować, bo wiadomo jaki jest stosunek sędziów do Barcelony. No i przepisy w piłce nożnej pozwalają na tak swobodne interpretowanie kluczowych zagrań, że sędzia zawsze by się wybronił, czy jak to się tam mówi. No i Fuentes nadal ma się dobrze, więc może i sędziowie niepotrzebni, chociaż uczciwie trzeba przyznać, że on kumpluje/kumplował się też z Realem

Odnośnik do komentarza

Nadal nie wiem jak to działa, że Barcelona kupuje sędziów niby od 2009 i nikt tego nie wykrył i żaden klub (łącznie z Realem) nie robi rejwachu. Więc albo wszyscy są umoczeni, a Barcelona jest najskuteczniejsza, albo pierdololo motzno.

Wystarczy nie mieć dowodów, a z dopingiem to już w ogóle nie ma szans, skoro przypadek Armstronga tak długo się ciągnął, nikomu pewnie się nie chce procesować z korporacją, skoro tyle wysiłku kosztowało szarpanie się z jakimś tam kolarzem

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...