Skocz do zawartości

Piłkarski livescore wiosenny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór coś się coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik meczu Barcelony z Juventusem to jest jakaś porażka, ja myślę że to katalońskie kurwa głupie społeczeństwo ta kurwa banda imbecyli która wybrała takich lamusów do składu to jest jakieś kurwa nieporozumienie jeśli tyle dla was znaczy jeśli tyle dla was znaczy ludzie takie zangaaa takie zaangażowanie jak Messiego gdzie postawił całą obronę Juve na nogi, wypracował sytuację Inieście a dla was znaczylo to tylko 2 czy 3 celne strzały na bramkę to was się powinno jebać kurwa tak sie powinno was jebać jak tylko was może jebać Juventus, Malaga was tak nie wyruchała jak wyrucha was Juve w rewanżu kurwa aż was kukle będą swędziały, z bólu to jest dramat kurwa to jest dramat że w tym antyludzkim klubie w tym klubie w którym sztab trenerski kurwa nie był w stanie powiedzieć że Andre Gomes nie nadaje się nawet do pchania jebanej karuzeli że ten człowiek ma mniejszy wpływ na grę zespołu niż klubowa sprzątaczka, że to nie jest czymś wartym tego by tego człowieka wyjebać z klubu. będzie was Juve ruchało w dupe bedzie was Juve kurwa dymało tak jak was Deportivo nie dymało, ta kurwa ten maly karakan jebany Dybala śmieć zniszczy was. Pjanicie, Higuainy, Dani Alvesze będą wam kurwa odbierały smak życia, wy kurwa idioci narodowi Katalońscy idioci ja mam to w piździe kurwa bo mnie stać na kablówkę, włączę sobie jedyną prawilną Premier League i będę się z was kurwa frajery śmiał żę wy takie głupie są, tacy kurwa debile którzy to kurestwo Barcelońskie oglądacie, nie Denisa Suareza, nie Jordi Albę tylko jakieś kurwy Gomesów portugalczyków w dupę jebanych kurwa, Mathieów popierdoleńców wystawili, to jest wlasnie kurwa Luis Enrique przez taką kurwę Enrique nic się w tym klubie nie zmieni, bo jest chuj warty i trzeba go jebac ruchac i na niego zarabiać bo jest Katalońską kurwą nieudacznikiem rozumiecie to? a wam kochani którzyście wspierali Barce do końca dziękuję bo to garstka fanów garstka fanów to jest 70 osób może 80 wyłącz ten Galaxy Note 7 bo nas wysadzi na amen, tak tak tylko to się w tej kurwie Barcy nadaje powiedziec wam w ryj wreszcie wy głupie chuje że jesteście prymitywami że kurwa wasze pierdolone posiadanie piłki to jest wasz majestat wasza godność, pierdyliard podań na własnej połowie i 1 kurwa jebany celny strzał to wy kurwa Barcelończycy chuj z wami, nie warto było kurwa nie warto bylo zrobic nic co aa szkoda kurwa gadać szkoda szczępić ryja naprawde niech was słuchajcie ci którzyście głupie kurwy ter stegenów wystawili niech was szlag trafi chuj warci jesteście antybarcelonistami jesteście dobranoc. Co jest kurwa Rakitić pedale? coś chciałeś powiedzieć? dobra na razie wypierdalam

kurwa szkoda 90 minut oglądania głupia Barcelona głupie Tridente kurwa, was do Segunda Division spuścić, i kazać grać z Mirandes, szkoda kurwa szkoda było na was cokolwiek wy głupie chuje wy.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...