Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja moge ale pozniej

Przed chwilą mi się pojawił komunikat ze Steam, że właśnie pykasz, to jak to jest? :kekeke:

 

A jak można dołączyć do Waszego ciupania? Bo dzisiaj właściwie mam noł-lajfowy wieczór, planuję odpalić właśnie GTA, ale mogę znaleźć czas i na CS-a :-k

Spoko, ja korzystam z www.sidereel.com , ale ten graficznie ciekawszy chyba :) Ale raczej nie będzie mi się chciało przerzucać, bo mam listę ponad 100 seriali tam ;)

 

Robi jakieś fajne statystyki?

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie - zajebiście ;) mam porównanie z meczem rezerw Legii, bo dzisiaj byłem w Ząbkach.

 

ogólnie naprawdę dobrze to wyglądało w tv, i mam na myśli oprawę, atmosferę etc. bo jeśli chodzi o poziom piłkarski, no to jak się w przerwie dowiedziałem, że Motor Lubawa zajmuje ostatnie miejsce... to cóż, nie było widać na murawie szczególnej różnicy ;)

 

a jak Twoje wrażenia z perspektywy stadionu?

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie - zajebiście ;) mam porównanie z meczem rezerw Legii, bo dzisiaj byłem w Ząbkach.

 

ogólnie naprawdę dobrze to wyglądało w tv, i mam na myśli oprawę, atmosferę etc. bo jeśli chodzi o poziom piłkarski, no to jak się w przerwie dowiedziałem, że Motor Lubawa zajmuje ostatnie miejsce... to cóż, nie było widać na murawie szczególnej różnicy ;)

 

a jak Twoje wrażenia z perspektywy stadionu?

Jak stadion w Ząbkach Jarek?

;)

Odnośnik do komentarza

No doping, oprawa (chociaż zegar jak chciał flagę rozciągnąć jeszcze potem ze 2x, to już się nie udawało) i atmosfera zajebiście. Ciary na plecach. Bawiły się wszystkie trybuny. Na starym stadionie zazwyczaj ta część vipowska mało się udzielała, dzisiaj naprawdę nie odstawali. Natomiast chłopaki spod zegara muszą wymienić bębny, bo nie było ich prawie słychać :) W ogóle szacun dla kibiców, bo mimo wszystko miałem obawy, że z uwagi na chujową pogodę jednak sporo osób zostanie w domu.

 

Brakło mi jednak ceremonii otwarcia z trochę większą pompą, ale tutaj to raz, że nie było sensu zapraszać silnej drużyny, bo Widzew jest zwyczajnie za cienki, a dwa też jednak nie chcieli kasy dużo w to pompować.

 

Co do meczu, to generalnie tragedia. Nie wiem czy to taka trema, czy jednak brak umiejętności lub zgrania, bo drużyna wymieniona. Nie było w ogóle widać różnicy w tabeli między zespołami. Akcja na pierwszą bramkę natomiast bardzo ładna. Słabo telebimy działały, mało pokazywały z meczu, tylko głównie reklamy sponsorów. No bramkę drugą sobie zobaczyłem na powtórce.


Gdzie w tv to było?

Niektóre oddziały tvp3 transmitowały oraz w necie na tvp można było obejrzeć

Odnośnik do komentarza

stadion w Ząbkach oczywko jest doskonały, to już kolejna moja wizyta tam:)

 

@Misiek, no spoko, ale rozumiem że w tym sezonie awans poza zasięgiem? bo chyba tylko 1 miejsce awansuje?

Tak tylko 1 drużyna. Jak dla mnie awans poza zasięgiem. ŁKS, Finishparkiet, Legia II musiałby odpuścić.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...