Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Z pozytywnych historii podziało mi się ciekawie w sejwie z Tottenhamem.

 

Kupiłem chłopaczka za jakieś 2,5 mln funtów bo niby jakiś potencjał miał. Zdziwiło mnie to, że zaraz po transferze zachciało go wypożyczyć Ipswich. No to posłałem typa i jako 17-latek natrzaskał ponad 20 bramek w 40 spotkaniach. Janssen grał chujnie drugi sezon więc go sprzedałem do Lazio za 4,5 bańki, a Budzynski został na następny sezon jako zmiennik Kane'a. W końcu polityka młodzieży. Tydzień przed inauguracyjnym meczem z Chelsea Kane naderwał mięsień i wystawiłem Budzynskiego od pierwszej minuty. No jebany kapkę mnie zdziwił:

 

y8l9qQP.png

 

Za to zespół odjebał tradycyjne "It's Tottenham lads" :keke:

Odnośnik do komentarza

Pokaz tego kocura

 

W sumie jakimś wielkim kozakiem nie jest patrząc po profilu, ma niemałe braki (podania, koncentracja), ale cholera wie jak się rozwinie. Zapomniałem dodać, że pojechał z Polską na MŚ i to na nich zdobył 2 bramki, w tym jedną w grupowym meczu z Hiszpanią, decydującym o wyjściu z grupy i była to jedyna bramka meczu. No jebany pisze niezłą historię :D

 

xX4XOgI.png

Odnośnik do komentarza

W ogóle to chyba rozkminiłem Franchise mode w Maddenie 17. Po tym jak wyjebali mnie z Bears za 2-14 xD wziąłem Browns. Wiadomo - pierwszy sezon na straty, ale o dziwo jak grał Kessler to 7-9 i dostał OROY.

 

I teraz clue - draft. Skautuje zawodników na pozycje które mi odpowiadają ale pickuje tylko wtedy jeżeli mam coś godnego uwagi dostępnego, żadnych złotych strzałów albo no może, 50/50. Jeżeli nie ma nic na boardzie to pick idzie na trejd za picki w następnym drafcie. Drużyny AI są idiotami i dają za pick w 7 rundzie 3 i 4 runde następnego draftu. Po wyjebaniu za picki szrotów którym nie chciałem przedłużać kontraktów i takim drafcie (wziąłem praktycznie same trafne wybory) po drugim sezonie miałem np. 4 picki w 2. rundzie, 4 w 3 .i 3 w 4. Za dwa picki w z 2. rundy można dostać zawodników z Overallem 90 i więcej na każdą pozycję prawie. A i tak zostają 2 wybory jeszcze :) Rinse and repeat, właśnie natrzepałem picków na 2020 a overall teamu z 77 wbilem na 85.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...