Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

no ja jestem w tym, tylko teraz lekko się muszę przyczaić na bilety i już. może jakiś łikend sobie zorganizuję, to się piwko strzeli.

 

@Reaper, słyszysz? ;)

no, no, właśnie czytam z zainteresowaniem o czym mówisz. Mecz otwarcia Polska - Słowacja w Lublinie + Polska - Anglia w Kielcach brzmią obiecująco :)

 

Tylko o ile jeszcze będę w ogóle wyjazdowy, bo to takie ostatnie tygodnie ciąży, rozumisz :-k

Odnośnik do komentarza

Kurdebele, coś pokićkałem z dawkami leków i mi zdrętwiały mięśnie na twarzy. Jak mówię, to bełkocę jak pijany, ciężko mi sie gryzie, nie mogę mrugać lewym okiem, marszczyć czoła, przedziwne uczucie. Taka trochę kamienna twarz. Mam nadzieje, ze mi minie szybko.

Także moja rada na dzisiaj to będzie ta o ulotkach i farmaceutach :-k

Odnośnik do komentarza

Kurdebele, coś pokićkałem z dawkami leków i mi zdrętwiały mięśnie na twarzy. Jak mówię, to bełkocę jak pijany, ciężko mi sie gryzie, nie mogę mrugać lewym okiem, marszczyć czoła, przedziwne uczucie. Taka trochę kamienna twarz. Mam nadzieje, ze mi minie szybko.

Także moja rada na dzisiaj to będzie ta o ulotkach i farmaceutach :-k

Ej, ej, żeby to było od leków, bo mojemu kumplowi raz tak paraliż wszedł na pół twarzy, to przez 2-3 tygodni chodził z wargą opadniętą :/

 

Więc jakby się przedłużało, to hyc do lekarza.

Odnośnik do komentarza

 

no ja jestem w tym, tylko teraz lekko się muszę przyczaić na bilety i już. może jakiś łikend sobie zorganizuję, to się piwko strzeli.

 

@Reaper, słyszysz? ;)

no, no, właśnie czytam z zainteresowaniem o czym mówisz. Mecz otwarcia Polska - Słowacja w Lublinie + Polska - Anglia w Kielcach brzmią obiecująco :)

 

Tylko o ile jeszcze będę w ogóle wyjazdowy, bo to takie ostatnie tygodnie ciąży, rozumisz :-k

 

 

wszystko rozumim :) będziemy na bieżąco w temacie

Odnośnik do komentarza

Standard, cena, lokalizacja, współlokatorzy?

Ja teraz mam zajebiste mieszkanie, a cena jest śmiesznie niska. Do tego mieszkam ze znajomymi, a jedyny minus to lokalizacja, ale się już przyzwyczaiłem i tragedii nie ma.

Poznań prawda?

Odnośnik do komentarza

Poznań.

 

Kurwa dopiero zobaczyłem co pogrubiłeś :D. Śmieszku :P.

 

Jak ktoś z Posen to się orientuje - Naramowice. Tylko no na uczelnie dojazd spoko, do centrum też nie ma tragedii wieczorami. Płacę za to 400 złotych miesięcznie + ~20 za internet i co 2/3 miesiące 40-50 za prąd i wodę :D. Mieszkanie nowe, w dość nowym budynku, przystanek pod blokiem, a ~50m2 + duży balkon (spokojnie z 10m2).

Odnośnik do komentarza

Hm, ciekawe. Sprawdzam bilety na Espanyol - Atletico Madryt i nie wiem dlaczego madryvki zespół został zdegradowany cenowo :). Rok temu byli w tej samej półce cenowej co Barcelona i Real (czyli bilety za minimum 90 euro), a w tym roku narożne trybuny można dostać już za 35 :). Nie żebym narzekał, ale trochę nie kumam, czemu aż tak spadli w cenach. Dla mnie będzie lepsza okazja, żeby zobaczyć Atletico :)

Odnośnik do komentarza

Edytowałem poprzedni wpis smigler :P. No i jeszcze właściciele w okresie wakacyjnym chcą połowę ceny :DDD. Kurwa 2 lata na Sobieskiego mieszkałem za 750 za pokój + tyle samo w wakacje, gdy stał pusty, bo musiałem wtedy akurat do Azji wracać...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...