Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Sytuacja opanowana Mama już w domku

:)

Zdrówka dla Mamy

 

 

To smutne, że żeby Jahu nie dostał minusa, to musi coś się w rodzinie zepsuć :( Szybkiego powrotu do zdrowia życzę mamie Janku :) Przespałem prawie 8h i czuje się jak gówno, już lepiej było po 3-4 godzinkach snu wtf...Witam

 

Zdrowia dla mamy Jahu!

Dzięki bardzo!

Odnośnik do komentarza

 

u znajomego w pracy, jet to mała firma została złozona skarga na pracownika- 50 letni gość został złapany na podglądaniu koleżanek w toalecie hehe

 

komedia pierwsza klasa

 

bo dziki_ryj nie dał się złapać przez tyle lat, stąd te śmieszki

Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę, jak ja nie lubię jak ktoś używa powiedzeń niezgodnie z ich znaczeniem.
Rozmowa ze Stiliciem w SE:

Znasz powiedzenie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki?

Nie chodzi o to, że nie robi się dwa razy tej samej rzeczy, tylko, że za każdym razem jak coś się robi zmieniają się okoliczności.

 

Skąd się biorą takie dziennikarzyny.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę, jak ja nie lubię jak ktoś używa powiedzeń niezgodnie z ich znaczeniem.

Rozmowa ze Stiliciem w SE:

Znasz powiedzenie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki?

Nie chodzi o to, że nie robi się dwa razy tej samej rzeczy, tylko, że za każdym razem jak coś się robi zmieniają się okoliczności.

 

Wydaje mi się, że szukasz łyżki dziegciu w beczce miodu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...