Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

A moja pierwsza pensja to około 14.000 zł #emigracjafrancja :keke:

Juz sie mialem nie odzywac, ale moja to 30k PLN w przeliczeniu i to jako stazysta :keke:

 

A takie fundusze to w jakim kraju? Skandynawia czy jakieś Arabie Saudyjskie? :-k

 

W zasadzie to sie jebnalem, bo zarabiam 120k w przeliczeniu na PLN (na rok). A kraj to Szwajcaria, branza biotechnologiczna

 

okolo 24-25k gbp na rok, osiagalny pulap ale i tak gz;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

A moja pierwsza pensja to około 14.000 zł #emigracjafrancja :keke:

Juz sie mialem nie odzywac, ale moja to 30k PLN w przeliczeniu i to jako stazysta :keke:

A takie fundusze to w jakim kraju? Skandynawia czy jakieś Arabie Saudyjskie? :-k

W zasadzie to sie jebnalem, bo zarabiam 120k w przeliczeniu na PLN (na rok). A kraj to Szwajcaria, branza biotechnologiczna

 

 

A tak z ciekawości, co dokładniej w branży biotechnologicznej? Bo ja także siedzę w branży biologii molekularnej/biochemii/biotechnologii :-k

Ale mamy bogaczy na forumie. Gratuluję panowie, serio

 

Pamiętaj Hajd, że koszty życia w innych krajach są dużo wyższe. Ja za wynajem mieszkania 50m2 płacę miesięcznie 4.500zł, wizyta u fryzjera minimum 250zł, a puszka Heinekena około 18zł :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

A moja pierwsza pensja to około 14.000 zł #emigracjafrancja :keke:

Juz sie mialem nie odzywac, ale moja to 30k PLN w przeliczeniu i to jako stazysta :keke:

A takie fundusze to w jakim kraju? Skandynawia czy jakieś Arabie Saudyjskie? :-k

W zasadzie to sie jebnalem, bo zarabiam 120k w przeliczeniu na PLN (na rok). A kraj to Szwajcaria, branza biotechnologiczna
okolo 24-25k gbp na rok, osiagalny pulap ale i tak gz;)
Na stazu raczej nie, szczegolnie ze podatki duzo nizsze w CH, patrzylem i w UK na podobne pozycje byly pensje ok. 18k na rok. I to jeszcze w przemyslowych zadupiach pod Londynem. Biorac pod uwage ze jeszcze nie skonczylm studiow (ostatni rok mi zostal po stazu), to uwazam ze zajebiscie. Gdybym nie musial oszczedzac na przyszly rok w Londynie (te kurewskie czynsze :|) to zylbym jak krol.

 

@czarls siedze w R&D, w labie, robie tez modele kosztowe dla procesow produkcyjnych. Dokladnie to platform process development do produkcji przeciwcial

Odnośnik do komentarza

@czarls siedze w R&D, w labie, robie tez modele kosztowe dla procesow produkcyjnych. Dokladnie to platform process development do produkcji przeciwcial

Haha, w tej chwili aplikuję na podobną pozycję w firmie PHARMAQ AS. Firma zajmuje się głównie ulepszaniem hodowli tych wszystkich morskich zwierzątek tu w Norwegii.

Odnośnik do komentarza

Jak jestes "chory" i np. grasz na komputerze to nie jestes chory.

 

@czarls o ile R&D jest w porzadku, to dobija mnie koniecznosc robienia doktoratu w celu jakiegokolwiek powazniejszego awansu, to taka strata czasu, a i pensje na doktoracie sa smieszne w porownaniu do normalnej pracy, a malo jest firm, ktore godza sie, zebys robil doktorat bezposrednio pracujac u nich.

Odnośnik do komentarza

Jak jestes "chory" i np. grasz na komputerze to nie jestes chory.

 

@czarls o ile R&D jest w porzadku, to dobija mnie koniecznosc robienia doktoratu w celu jakiegokolwiek powazniejszego awansu, to taka strata czasu, a i pensje na doktoracie sa smieszne w porownaniu do normalnej pracy, a malo jest firm, ktore godza sie, zebys robil doktorat bezposrednio pracujac u nich.

No ja zrobiłem doktorat i szukam czegoś po doktoracie. Na razie niestety kiepsko to idzie. Pensje w Norwegii na doktoracie są naprawdę dobre, tylko niestety im dalej w las tym trudniej :-k

Odnośnik do komentarza

 

Jak jestes "chory" i np. grasz na komputerze to nie jestes chory.

 

@czarls o ile R&D jest w porzadku, to dobija mnie koniecznosc robienia doktoratu w celu jakiegokolwiek powazniejszego awansu, to taka strata czasu, a i pensje na doktoracie sa smieszne w porownaniu do normalnej pracy, a malo jest firm, ktore godza sie, zebys robil doktorat bezposrednio pracujac u nich.

No ja zrobiłem doktorat i szukam czegoś po doktoracie. Na razie niestety kiepsko to idzie. Pensje w Norwegii na doktoracie są naprawdę dobre, tylko niestety im dalej w las tym trudniej :-k

W UK jest tez ok, bo w zasadzie wszystkie doktoraty sa finansowane z przemyslu, ale to nadal smieszna kasa w porownaniu z 4 latami pracy gdzies po studiach, no i nie mowie tu nawet o jakichs bankach inwestycyjnych czy czyms takim.

 

Jak masz doktorat to niezla opcja to consulting w jakiejs bardziej wyspecjalizowanej firmie pod biotechnologie albo healthcare ogolnie. No ale nie wiem, co Cie interesuje dokladnie. Swoja droga to myslalem ze biotechnologia calkiem niezle przedzie w Skandynawii (jak na Europe) :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...