Skocz do zawartości

Piłkarski livescore późnojesienny i zimowy


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale widziałeś go w innych spotkaniach w ogóle czy wymyślasz bo nie lubisz farbowanych włosów ;) ?

Nie wiem gdzie był spalony, ale brawo dla Mignolet znowu...

 

Widziałem w 6-7 i wg mnie na razie jest przeciętny. A ja chcę, żeby nie był przeciętny, tylko świetny.

 

 

Źle patrzysz:

 

http://www.football-observatory.com/IMG/sites/b5wp/2016/171/en/

 

https://i.redditmedia.com/7y_JGt3YS7gB8-_-h6RBXe56xZ7ETqNQTZ1oA2WKoGY.jpg?w=800&s=ceeadcd4964e628186b537c21273f706

 

Ocena z sezonu na whoscored.com 7.85 plus chyba 5 albo 6 słupków/poprzeczek i liczba goli by wyglądała świetnie.

Herrera i Firmino :keke:

Odnośnik do komentarza

Uff, dobrze że Wijnaldum to zjebał


Ander zolta za taktyczny, ale Firmino chyba powinien czerwo dostać za niesportowe zachowanie :-k
No ale moze za duzo NBA ostatnio, gdzie za gesty jest kara, a co dopiero za takie cos ;)

 

IMO słusznie obaj po żółtej, bo Herrera jednak prowokował


Żoze i Klopp ponoć na siebie pokrzyczeli parę chwil temu, szkoda że nie pokazano :D


Ponoć Rooney zrzucił 4 kilo, nie wiem czy to coś zmieniło :-k

 

No i koniec, dobry mecz, emocje były, szkoda jeśli Valencia był na spalonym faktycznie, no i pierwszy tak zły mecz Pogby.

 

A Zlatan jak zawsze król :wub:

Odnośnik do komentarza

Ander zolta za taktyczny, ale Firmino chyba powinien czerwo dostać za niesportowe zachowanie :-k

No ale moze za duzo NBA ostatnio, gdzie za gesty jest kara, a co dopiero za takie cos ;)

Nie no, daj spokój, wychodzili z groźną kontrą, Firmino chciał się uwolnić od niego po prostu. Ale wyobrażam sobie jakby ktoś z Barcelony tak dostał, pewnie godzinę by się zwijał z bólu ;)

Odnośnik do komentarza

Real Madryt: Navas; Nacho, Varane, Ramos; Carvajal, Modrić, Casemiro, Kroos, Marcelo; Benzema, Ronaldo.

Ławka: Casilla, Danilo, Kovačić, Asensio, Lucas Vázquez, Mariano, Morata.

 

Sevilla: Rico; Mariano, Nico Pareja, Rami, Escudero; Vitolo, N'Zonzi, Iborra, Franco Vázquez, Nasri; Ben Yedder.

Ławka: Soria, Lenglet, Mercado, Kranevitter, Sarabia, Jovetić, Vietto.

 

Zaskakujący skład. Ciekawe czy 5 obrońców czy Marcelo zagra w ataku z Ronaldo i Benzemą.

Odnośnik do komentarza

Sevilla: Rico; Mariano, Nico Pareja, Rami, Escudero; Vitolo, N'Zonzi, Iborra, Franco Vázquez, Nasri; Ben Yedder.
Ławka: Soria, Lenglet, Mercado, Kranevitter, Sarabia, Jovetić, Vietto.

 

 

Real Madryt: Navas; Nacho, Varane, Ramos; Carvajal, Modrić, Casemiro, Kroos, Marcelo; Benzema, Ronaldo.
Ławka: Casilla, Danilo, Kovačić, Asensio, Lucas Vázquez, Mariano, Morata.

 

No to po 41. mecz bez porażki :war:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...