Skocz do zawartości

Marynia przez 513 miesięcy nie płaci obiecanego wynagrodzenia za pracę, ale pracownicy nadal są uśmiechnięci, bo jest dla nich bardzo miła


krzysfiol

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Trafiasz, śmieciu, na moją hejtlistę. Będziesz jebany na każdym kroku, aż twoja krucha psychika nie wytrzyma jak u śp. uż. Magica.

Serio? A zwyczajny plonk nie wystarczy?

Plonk? A co on baba jakaś? Prawdziwi faceci nie pierdolą się w takiej sytuacji, tylko poważnie ją załatwiają.
Odnośnik do komentarza

Co wy macie z tym plonkaniem? Jak macie nieproszonego goscia w domu to każecie mu stanąć w kącie, żeby nie było go widać?

 

Forum to moj drugi (no, trzeci, bo drugi to praca) dom i nie życzę sobie, żeby kręciły się po nim takie kanalie jak hazardzista Kaczyński.

Odnośnik do komentarza

 

Warun bajka dzisiaj. Byli jacyś ludzie w ogóle? ;-) Ja byłem w niedzielę w Szczyrku na Golgocie, warun super a widoki jeszcze lepsze.

No całkiem ok. Ludzi mało, stoki jeszcze średnio przygotowane, ale za tydzień będzie lepiej. Inna sprawa, że sam stok szału nie robi, więc to wypad jednorazowy ;)

W sensie jakim szału nie robi?
Odnośnik do komentarza

Przecież to on nazwał mnie debilem. Dlaczego mam zostać dłużny?

Jak ktoś mnie nie szanuje, to ja mam mu to samo do zaoferowania. Jestem prostym człowiekiem z prostymi zasadami :)

Bo aspirujesz do bycia w najważniejszej piątce forumka, a takie shitposty świeżo po zgłoszeniu swojej kandydatury raczej tylko Ci zaszkodzą.

Odnośnik do komentarza

Właściwie powiedzmy trzy trasy są. Środkowa na zmianę płaska albo stroma wchuj co parę chwil i krótka. Jedna boczna przyjemniejsza, fajne widoki, dłuższa, trochę w lesie, ale powolna i wąska. Najlepiej wychodziła druga boczna, powiedzmy "lewa" bo była dłuższa, nie tak stroma i jednocześnie szeroka ;)


Przecież to on nazwał mnie debilem. Dlaczego mam zostać dłużny?
Jak ktoś mnie nie szanuje, to ja mam mu to samo do zaoferowania. Jestem prostym człowiekiem z prostymi zasadami :)

 

Bo:

1) podpis Timona
2) podpis Timona
3) no kurwa, podpis Timona

 

Taka wrażliwość na nazwanie debilem przez anona z neta, no nie szczymie XD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...