Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

A czy moglibyście wyniki z NBA dawać w spoiler? :( E: tu niby wyników nie ma, ale info o rekordzie Kury to już spoiler meczu :/

przeciez to spoiler w stylu Niemcy - San Marino

 

Co? a) po pierwsze Stefan nie bije rekordów codziennie b) po drugie ostatnio dostali wysoko z LAL, w NBA w sumie każdy z każdym może przegrać pojedynczy mecz w RS.

Odnośnik do komentarza

5UYTBW1.jpg

 

 

Jest jakieś ładne, mądre słowo na derafizm? Z chęcią dodałbym je do swojego słownika. Jest wiele przymiotników, które pasują ale wierzę, że język polski posiada jakieś jedno, trafnie opisujące słowo/zwrot, po prostu go nie znam.

Jako polonista wypowiem się w tej kwestii.

 

Zjeb.

 

Pozdrawiam i polecam w przyszłości korzystanie z mojej poradni językowej.

Odnośnik do komentarza

 

 

Seriously? Jakie? Jakiś czas temu kojarzyłem funkel nówkę Fabię prawie full opcja za 56koła. Tanioszka.

 

https://youtu.be/NC-7JhqW6Uk?t=27m58s

 

 

No prosz. Inna sprawa, że Octavia jest kapkę większa od Golfa

 

 

Nawet ciutkę więcej niż kapkę. W tym filmiki gość fajnie pokazuje. Jazda zaczyna się przy samochodach z drugiej ręki. W takiej samej cenie, jak ja kupiłem Olafa, gościu mi oferował Octavkę z tym samym silnikiem, z tego samego roku, też kombi. Tylko miała przejechane 170K km, a Olaf 95K...

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

rozmowy to inna bajka, oni byli przejęci po Kruku gdzie zgadzano sie na każdą sumę

To Ty w zewnętrznej pracowałeś czy w banku? :>

 

w "banku" Sygma dwa lata potem w zewnętrznej kancelarii

 

W Sygma, jeśli można spytać, z którym z kierowników pracowałeś? :>

 

Baracz

 

:rotfl: chyba tylko tyle napiszę.

I jego koleżka Rafałek.

Edytowane przez MaKK
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Seriously? Jakie? Jakiś czas temu kojarzyłem funkel nówkę Fabię prawie full opcja za 56koła. Tanioszka.

 

https://youtu.be/NC-7JhqW6Uk?t=27m58s

 

 

No prosz. Inna sprawa, że Octavia jest kapkę większa od Golfa

 

 

Nawet ciutkę więcej niż kapkę. W tym filmiki gość fajnie pokazuje. Jazda zaczyna się przy samochodach z drugiej ręki. W takiej samej cenie, jak ja kupiłem Olafa, gościu mi oferował Octavkę z tym samym silnikiem, z tego samego roku, też kombi. Tylko miała przejechane 170K km, a Olaf 95K...

 

 

No to jest problem. Mnie się wizualnie mało które Niemce podobają, ale Skody z zewnątrz wyglądają coraz lepiej. Ale potem wsiadasz do środka i chuj :keke:

Odnośnik do komentarza

 

No to jest problem. Mnie się wizualnie mało które Niemce podobają, ale Skody z zewnątrz wyglądają coraz lepiej. Ale potem wsiadasz do środka i chuj :keke:

 

Tak i nie. Mnie się na przykład nowy środek w Rapidzie czy w Octavii bardzo podoba, a mój ojciec wsiadł i powiedział: no fuckin' way!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...