Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wycisz telefon i nie odbieraj, w końcu trafisz na czarną listę z dopiskiem nie odbiera, i być może uchroni cię to przed podobnymi telefonami w przyszłości.

 

To jak ze świadkami Jehowy, jak raz się wdasz w dyskusję, będą przychodzić częściej, jak nie będziesz wykazywał chęci do rozmowy, trafisz na listę "nie rokuje" ;) i cię zostawią w spokoju.

Ja ostatnio przypadkiem odebralem telefon z banku i nawet pogadalem z pania, ktora chciala mi sprzedac wszystkie mozliwe produkty ;)

Ale ja nie o tym - na koniec pani zapytala, czy w zwiazku ze zmiana przepisow zycze sobie, aby zostac wpisanym na liste klientow, ktorzy nie chca otrzymywac telefonow z ofertami. Zgodzilem sie. Zobaczymy czy faktycznie to zadziala :)

Odnośnik do komentarza

Kanye jest jebnięty po prostu, każde awardsy tak wykorzystuje. Hu kers? Mógłby nagrać coś dobrego w końcu, bo Life of Pablo wyszło średnio.

 

Już to pisałem: zupełnie nie rozumiem fenomenu tego gościa.

 

Inna sprawa, że twórczość takiej Beyonce też do mnie nie trafia, a Jay Z nie ma dla mnie poczucia rytmu :-k

Odnośnik do komentarza

 

Kanye jest jebnięty po prostu, każde awardsy tak wykorzystuje. Hu kers? Mógłby nagrać coś dobrego w końcu, bo Life of Pablo wyszło średnio.

 

Już to pisałem: zupełnie nie rozumiem fenomenu tego gościa.

 

Inna sprawa, że twórczość takiej Beyonce też do mnie nie trafia, a Jay Z nie ma dla mnie poczucia rytmu :-k

 

 

Mnie się Yeezus bardzo podobał. Nie że teksty poezja bo bez przesady, ale zwyczajnie mi się zajebiście słucha. A Jaya to tylko klasyki cenię, zresztą z niego lepszy producent niż wykonawca.

Odnośnik do komentarza

Do mnie na Żabę zajeżdża średnio 3x w tygodniu niejaki Jędrula z RZ, nie raz korciło żeby spytać kto zabił Asie...

Ja bym go zapytał o to, dlaczego zdecydował się zagrać w czymś takim jak „Miłość z listy przebojów".

 

A podbił oczywiście z tekstem „Elo Papkin"

Odnośnik do komentarza

Moje stowarzyszenie bierze udział w konkursie w jednym z okolicznych powiatów, właśnie przed chwilą odebrałem informację od starostwa, że mam czas do jutra do 8 rano złożyć poprawione dokumenty, albo nara.

Zaraz po mnie ta sama osoba ma dzwonić do m.in. Lublina i Warszawy (bo dziwnym trafem wszystkie oferty mają braki). Bardzo jestem ciekaw jak to dostarczą (liczy się oczywiście data doręczenia, a nie nadania ;) ) Nie, to wcale nie jest dyskryminacja z uwagi na terytorium. :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...