Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

apropos seriali, to właśnie skończyłem mister robota, o ile pierwsze odcinki mnie bardzo wkręciły i wyglądały rewelacyjnie, to druga część sezonu nudna i nie wiem czy oglądać kolejny sezon, warto? :-k

No niestety - pierwsze odcinki fajne, ale później ostry zjazd w dół. Nie dało się tego oglądać i ja sam nie skończyłem nawet pierwszego sezonu. Drugi ponoć tez słaby.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem - ja tam Dorocinskiego lubie a jego gra jedna twarzą raczej mi nie przeszkadza. Nie wiem jak serial się skończy, ale po tych 3 odcinkach jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

od polowy coraz gorzej

 

lepszy wydawal mi sie inny serial - Krew z krwi, aktorsko wysoki poziom

Odnośnik do komentarza

 

No nie wiem - ja tam Dorocinskiego lubie a jego gra jedna twarzą raczej mi nie przeszkadza. Nie wiem jak serial się skończy, ale po tych 3 odcinkach jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

od polowy coraz gorzej

 

lepszy wydawal mi sie inny serial - Krew z krwi, aktorsko wysoki poziom

to ten z Kuleszą? Jak tak to rzeczywiście niezły
Odnośnik do komentarza

1 sezon?

Ten serial tylko udaje że jest dobry. Drewniany Dorociński w każdej scenie z taką samą miną udaje, że gra w amerykańsko-skandynawskim serialu a scenarzystom zabrakło już pomysłu na sensowne pozamykanie wątków.

Ale w niedzielę zaczyna się sezon 2 i mimo wszystko dam mu szansę.

gdzie mozna go zobaczyc online?

ostatnio na HBO zrobili powtorki i obejrzalem pierwsze trzy odcinki, ale potem wyjechalem, a chcialbym skonczyc I sezon, zanim zaczne ogladac drugi

 

czolem!

 

No nie wiem - ja tam Dorocinskiego lubie a jego gra jedna twarzą raczej mi nie przeszkadza. Nie wiem jak serial się skończy, ale po tych 3 odcinkach jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

od polowy coraz gorzej

 

lepszy wydawal mi sie inny serial - Krew z krwi, aktorsko wysoki poziom

 

zdaje sie, ze drugi tez juz powstal (albo przynajmniej byl w planach)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...