Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tyle, że tak naprawdę nie mam już za specjalnie ochoty grać w FMa. ;)

też tak miałem przez kilka lat grania w CS :P

 

No Counter Strike jest dosyć zajmujący, bo poza grą również podglądam prosów i interesuję się "rynkiem". Dla rozluźnienia gram w Rocket League'a i w sumie to tyle jeśli chodzi o gry w moim przypadku. :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Tyle, że tak naprawdę nie mam już za specjalnie ochoty grać w FMa. ;)

też tak miałem przez kilka lat grania w CS :P

 

No Counter Strike jest dosyć zajmujący, bo poza grą również podglądam prosów i interesuję się "rynkiem". Dla rozluźnienia gram w Rocket League'a i w sumie to tyle jeśli chodzi o gry w moim przypadku. :D

 

no kiedys latały powtorki z gry na ftpach i w grze sie ogladalo :D

 

Myślałem o NFL Pass, ale potem zobaczyłem cenę i przestałem :|

ile?

Odnośnik do komentarza

Może byś spróbował Smetek w końcu tego nowego CSa, podstawy z 1.6 masz to powinieneś dać radę. :D

zmieniłem dysk i windowsa, więc może jakoś na jesieni... zobaczymy

 

 

ile?

 

199,99$

 

łoł, prawie jak ten netflix za 700 :D

 

chciałem się wam pochwalić zdjęciem z ząbek, ale nie wiem jak :|

dawaj na instragrama!

Odnośnik do komentarza

Pewnie za ~30 minut dostanę esa, że anulują i zwrot kasy, ale sam fakt, że kurwa zostawili połączenie online i wyjebali na wczasy mnie rozbraja.

 

no śmierdzi januszami biznesu, zamawiałeś wcześniej z tej knajpy?

 

 

To wszystko przez timona, bo on dzień w dzień kiedyś pytał o ceny FM-a i już zostało :D.

I na co mnie to było jak mi nie idzie w FMie :<

 

pisz do lada, to pomoze :)

Odnośnik do komentarza

Kurwa, zamówiłem żarcie przez pyszne.pl, zapłaciłem kartą i chuj, zero odzewu. Chce zadzwonić do knajpy czy w ogóle dostali zamówienie, szukam numeru do nich, znajduje na fejsie, a tam w dniach 10-12 krótki urlopik <3

No kurwa super.

Mi dzisiaj mały kitajec do drzwi doręczył.
Odnośnik do komentarza
no śmierdzi januszami biznesu, zamawiałeś wcześniej z tej knajpy?

 

Tak. Oni chyba od niedawna są w pyszne.pl i chyba jeszcze nie ogarniają tematu. Poprzednio mi przynieśli garść kuponów do nich na zniżkę 10 zł. Wszystko fajnie, ale to jest na pierwsze zamówienie w pyszne, więc jak już raz zamówiłem od nich przez pyszne, to kupony mogę wyjebać na śmieci :D

Dobra, dostałem anulację i zniżke na dowolne zamówienie przez pyszne. Ale szkoda, bo w tej knajpie mają pyszny makaronik po meksykańsku z czerwono fasolo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...