Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego od razu taki scenariusz zakładać? Równie dobrze nie musi mieć nic przeciwko temu, skoro dochodzi do takiej sytuacji. :)


 

Nadrobiłem całą dyskusję.

Czyli faceci nie chcą iść na wesele z zajętą koleżanką/przyjaciółką, bo się boją, że włączy im się tryb "chcę zaruchać"? W sumie to trochę smutne jest :-k

a czemu zakładasz, że musi się tylko facetowi taki tryb włączyć?

 

Zakładam na podstawie tego, co przeczytałem (chyba, że coś źle zrozumiałem). Osoby, które pisały, że nie poszłyby, twierdziły, że boją się tego (między innymi), co robiłyby pod wpływem alkoholu.

Odnośnik do komentarza

A dlaczego od razu taki scenariusz zakładać? Równie dobrze nie musi mieć nic przeciwko temu, skoro dochodzi do takiej sytuacji. :)

 

Nadrobiłem całą dyskusję.

Czyli faceci nie chcą iść na wesele z zajętą koleżanką/przyjaciółką, bo się boją, że włączy im się tryb "chcę zaruchać"? W sumie to trochę smutne jest :-k

a czemu zakładasz, że musi się tylko facetowi taki tryb włączyć?

 

Zakładam na podstawie tego, co przeczytałem (chyba, że coś źle zrozumiałem). Osoby, które pisały, że nie poszłyby, twierdziły, że boją się tego (między innymi), co robiłyby pod wpływem alkoholu.

pisałem, że też może to z drugiej strony wyjść :)

Odnośnik do komentarza

To chyba trochę kwestia samego siebie? Jeśli traktujesz kogoś na stopie znajomości/przyjaźni to i odpowiednio zareagujesz na taką sytuację (czyli, np odtrącałbym takie "zaloty", wiedząc, w jakim założeniu/położeniu tu przyszedłem, czyli nie chcąc przeradzać tego w nic bliższego). :-k

No ale widzisz, ja wolę nie prowokować takich sytuacji, bo odtrącając zaloty i tak laska może się z tym potem słabo czuć...

Odnośnik do komentarza

A z waznych rzeczy to ukladam sobie w glowie liste seriali do obejrzenia. Chyba najpierw Fargo i The Wire :-k

 

Za The Wire zabieram się chyba z półtora roku. W międzyczasie obejrzałem kilka sezonów seriali, które oglądam na bieżąco i chyba z 2/3, które się skończyły.

Odnośnik do komentarza

ja to niestety idę zaraz pić, ale mam wrażenie, że nic tam nowego nikt nie powie bo zwyczajnie nie jest to zbadane, potrzebne byłoby metabadanie (podobnie jak nie jest do końca pewnym, czy przeciwzbrylacz faktycznie jest nietoksyczny i czy nie odkłada się gdzieś tam w małych ilościach ziarnko do ziarnka). wszystko sprowadza się do tego, czy proces rafinowania wpływa na trawienie i przyswajanie soli przez organizm czy nie, a tego nie mamy jak sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...