Skocz do zawartości

Marynia i Aneta jadą 506km na ploteczki do wioski olimpijskiej


klinsmann

Ale sucho, ale gdzie najbardziej sucho?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz racji smentku drogi. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta można odstąpić od umowy w ciągu 14 dni a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, chyba że przedsiębiorca nie poinformował konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zgodnie z wymaganiami art. 12 ust. 1 pkt 9.

Tak więc otworzenie, użytkowanie i zerwanie folii jest konieczne do stwierdzenia czy telefon ma cechy, które powinien mieć.

o to mnie miło zaskoczyłeś :)

Odnośnik do komentarza

 

Ja jutro jadę w Góry Izerskie :)

byłeś w Azji? (białymstoku)

 

Byłem na tym Bliskim Wschodzie ;) Bardzo fajne klimaty (droga jednakowoż dość męcząca przez ciągłe remonty, z powrotem wracaliśmy przez Bielsk Podlaski). Świetny Tykocin a i Białystok też bardzo fajny.

 

 

Nie masz racji smentku drogi. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta można odstąpić od umowy w ciągu 14 dni a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, chyba że przedsiębiorca nie poinformował konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zgodnie z wymaganiami art. 12 ust. 1 pkt 9.

Tak więc otworzenie, użytkowanie i zerwanie folii jest konieczne do stwierdzenia czy telefon ma cechy, które powinien mieć.

 

To wszystko obowiązuje jedynie przy zakupach przez internet?

Więc rozumiem, że jeżeli zamówię coś internetowo w komputroniku, odbiorę to osobiście, to nadal to będzie mnie dotyczyło? (biorąc pod uwagę, że płacę wtedy w sklepie, gdzie odbieram towar)

 

Tak, to też jest "umowa zawarta poza lokalem przedsiębiorstwo i konsumentowi przysługuje prawo zwrotu. Nie mówimy więc tutaj o kupnie "na firmę".

 

 

Ja jutro jadę w Góry Izerskie :)

Dobry wybor. Pamietaj o nalesnikach z jagodami w Chatce Gorzystow!

 

Dzięki za info - sprawdzę!

Odnośnik do komentarza

 

Świetny Tykocin a i Białystok też bardzo fajny.

a co najbardziej w Whitestoku Ci się podobało?

 

W Białymstoku fajne jest centrum z Pałacem Branickich (mnóstwo pokemoniarzy wokół), rynek a pod miastem wrażenie robi cerkiew w Wasilkowie i sanktuarium Święta Woda z "lasem krzyży"

Odnośnik do komentarza

Ja w styczniu 2012 byłem blisko przeprowadzenia się do Wawy, ale ostatecznie zostałem i jestem zadowolony. Uwielbiam Białystok. W stolicy zarobki byłyby lepsze, ale i wydatki większe.

 

Łomatkobosko co Suicide Squad jest rozjebanym i nielogicznym filmem :|

 

Ja po zastanowieniu uznałem, że jednak przesadziłem z początkową oceną i opuściłem o punkt, ale 5/10? Drastycznie ;)

 

no dla mnie 5/10 ozznacza film średni, niczym sie nie wyroznaijacy, ale i bez wad, ew. z wadami, ale rekompensują je zalety :D

Odnośnik do komentarza

 

 

A moze by tak rzucic to wszystko i pojechac w Beskidy?

 

Jak będziesz w Beskidzie małym albo żywieckim w ten weekend to wpadnij na piwko ;)

 

Nie jest to nierealne, bo mnie juz nosi w robocie... A Ty gdzie siedzisz/lazisz?

 

 

Będziemy z Kamtkiem w Andrychowie. Próbuję namówić Bebsona, żeby w niedziele przyjechali też nas odwiedzić ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...