Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien poważny problem, na który - mam nadzieję - znajdę tu rozwiązanie. Otóż kupiłem dziś PES 2008 na PS2, ale nie mam pojęcia jak mógłbym się zabrać za wstawienie prawdziwych koszulek i herbów zespołom z Premiership. Byłbym wdzięczny, jeśli ktoś powiedziałby czy to jest w ogóle możliwe do zrobienia.

 

 Jest :) Niestety jest z tym troche roboty, bo gre trzeba otworzyc jakims programem do obrazow (power iso) i pokopiowac pliki poczym wypalic na nowa plyte tu zaczynaja sie schody bo nasz PS nie widzi "pirackich" plyt wiec potrzebny jest swap magic dzieki ktoremu uda nam sie to odpalic.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Bramki jak bramki, fajne i gorsze, ale sposób podania trochę daje ciała. Muzyka w I części trochę się nie ima do PESa, przerzucanie kamer podczas nagrania trochę niechlujne. Czekam na kolejne filmiki. ;)

 

Sam nie jestem dobry w robieniu kompilek, ale wyrażam tylko swoją subiektywną ocenę <noł ofens ;)>

 

http://pl.youtube.com/user/dzukster tutaj jest kilka moich filmków, większość to kicz ale jest zauważalny progress ;D

Odnośnik do komentarza

Ja się nie zgadzam, PES 2008 jest w bardzo wielu elementach lepszy niż szóstka, jest grą trochę niedorobioną, ale to niedorobienie nie przeszkadza bardzo w gameplayu moim zdanim.

@mcak napisz może na czym polega to totalne dno :>

Odnośnik do komentarza
@mcak napisz może na czym polega to totalne dno chytry.gif

 

Zachowanie GK w 08 to śmiech przez łzy.

Kompletnie mi się nie podoba. Można jednym piłkarzem przejść całą drużynę bez zbytniego wysiłku (i nie mówię tu a najłatwiejszym poziomie trudności, ale o najtrudniejszym) i oddać strzał, który poleci w bramkarza, a ten sobie i tak wbije piłkę do bramki. W ogóle bramkarze latają po całym polu karnym, jakby mieli robaki w tyłku. Piłka ślizga sie po murawie, jak drążek hokejowy po lodowisku. Podobało mi sie jedynie sterowanie zawodnikami, ale po za tym nie dorównuje 6.

 

Moje zdanie jest takie, że PES wyszedł za szybko. Trzeba było dłużej poczekać i bardziej dopracować grę. A tak musiałem zostać przy pesie 6, bo strasznie się zawiodłem nad nowym dzieckiem Konami

Odnośnik do komentarza
http://pl.youtube.com/watch?v=CJgHnlGt7SY

 

Zachowanie GK w 08 to śmiech przez łzy. I w moim przypadku przede wszystkim to sprawiło, że zostałem przy 06.

Grafika niestety przegrywa z grywalnością...

 

Bez przesady, chyba bardzo często to się nie zdarza - mi się nie zdaryzło jeszcze :> W ISS strzeliłem gola kiedyś przez boczną siatkę, ale nie przestałem grać w grę z takiego powodu...

Mi akurat się podoba to, że bramkarze sa ludźmi, wiele strzałów wpada po rękach, dodaje to trochę realizmu - może trochę za dużo ;]

 

 

@mcak napisz może na czym polega to totalne dno chytry.gif

 

Zachowanie GK w 08 to śmiech przez łzy.

Kompletnie mi się nie podoba. Można jednym piłkarzem przejść całą drużynę bez zbytniego wysiłku (i nie mówię tu a najłatwiejszym poziomie trudności, ale o najtrudniejszym) i oddać strzał, który poleci w bramkarza, a ten sobie i tak wbije piłkę do bramki. W ogóle bramkarze latają po całym polu karnym, jakby mieli robaki w tyłku. Piłka ślizga sie po murawie, jak drążek hokejowy po lodowisku. Podobało mi sie jedynie sterowanie zawodnikami, ale po za tym nie dorównuje 6.

 

Moje zdanie jest takie, że PES wyszedł za szybko. Trzeba było dłużej poczekać i bardziej dopracować grę. A tak musiałem zostać przy pesie 6, bo strasznie się zawiodłem nad nowym dzieckiem Konami

Mało grałem z komuterem, prawie w ogóle, w szóstce też dało się cuda robić jednym zawodnikiem - u mnie skrzydłowi w ML zawsze mieli najwięcej goli :> mogę się jedynie zgodzić, że fizyka piłki czasem dośc dziwna. No i ciężko to traktować jako jakiś duży zarzut, to o czym piszesz - w sumie nie wyobrażam sobie grania w PESa jakiegokolwiek dłużej niż kilka dni z komputerem. Jedynym błędem są praktycznie bramkarzę z tego co piszesz - no i napiszę, że mnie bramkarze z pes6 irytowali bardziej :)

Mi się podoba to, że rozgrywka wygląda realistyczniej, animacja jest duużo lepsza, zachowanie graczy, częściowo zachowanie piłki jest lepsze ( odskakuje), to że bramkarze są słabsi, nie są już cyborgami - fakt dodano do tego dziwne zachowanie, co nie jest zbyt fajne ;] Wolne się łatwiej strzela. Strzały z dystantu są lepiej zrobione, oczywiście grafika jest świetna, ogólnie gameplay stoi na wyższym poziomie.

Aha wiele bugów związanych z pracą kamery dotyczy ponoć tylko poziomu ustawień low - to akurat jest skandal, ale cóż mnie nie dotyczy ;]

Odnośnik do komentarza

Ja tam z komputerem też mało grałem, bo największa przyjemność z gry w PESa płynie z możliwości zmierzenia się z rzeczywistym przeciwnikiem, ale mnie ten PES 2k8 kompletnie załamał. Frodo, piszesz, że strzały z dystansu sa poprawione, a mnie sie wydaje, że je właśnie zepsuli. Bo piłka jest jakoś tak dziwnie ciężka i zanim doleci do bramkarza to mija trochę czasu. PES 6 wydaje mi się o niebo lepszy, ale może dlatego, że w pesa 2k8 mało grałem i się nie przyzwyczaiłem zbytnio. Jednak coś mnie od niego odepchnęło całkowicie :keke:

 

Macie jakiegoś aktualnego OF-a na domyślną bazę danych gry?
Albo jakiś dobry patch :>
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...