Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie PES 2008 jest gorszy od poprzednika. Konami niepotrzebnie poszło za polityka EA i zaczęło wydawać grę po roku od poprzedniczki. Kiedyś na nowego PESa czekało sie półtora roku, abo nawet dwa i wtedy jak już wychodził nowy PES, to było coś. Teraz ten 2k8 jest strasznie niedopracowany. Zwłaszcza strzały, które idą prosto w bramkarza, a ten i tak je sobie ładuje do bramki. 90% goli tak pada. W dodatku to wrażenie, jakby piłka nie toczyła się po trawie, tylko jeździła po lodzie. Samo poruszanie zawodników po boisku jest bardzo dobrze odwzorowane, ale reszta jest totalnie skopana. Nie ma to jak PES 6 :D

Odnośnik do komentarza

Mi się PES 2008 bardzo podoba. Przede wszystkim znacząco poprawili grafikę, ale poza tym gameplay również jest lepszy. Można stworzyć wiele nieszablonowych akcji, podania na dobieg są wspaniałe. Grywalność jest bardzo wysoka, nie zauważyłem tez wspomnianego wcześniej dziwnego biegania, toczenia sie piłki czy strzałów. Tutaj przy najmniej nie ma wcześniej założonych z góry miejsc, z których można strzelić bramkę. Mimo to nie jest to gra idealna. Niestety, jak wieloletni fan FIFY bardzo ubolewam nad tym, o ile PES ją w tym roku wyprzedził... Wreszcie usunęli już też taki błąd, że na wyższych poziomach trudności zawodnicy przeciwka są o wiele szybsi od naszych.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pewien poważny problem, na który - mam nadzieję - znajdę tu rozwiązanie. Otóż kupiłem dziś PES 2008 na PS2, ale nie mam pojęcia jak mógłbym się zabrać za wstawienie prawdziwych koszulek i herbów zespołom z Premiership. Byłbym wdzięczny, jeśli ktoś powiedziałby czy to jest w ogóle możliwe do zrobienia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...