Skocz do zawartości

Livescore letni-olimpijski


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam USA - Australia i nieźle kangury się stawiają mocarzom ze Stanów :) Amerykanie jak to oni, kiepsko wygląda ruch bez piłki i wszystko opiera się na tworzeniu przewagi z 1 na 1 i szukaniu albo rzutu, albo kogoś na obwodzie.

 

Za to Australia kilka ładnych zagrań pokazała. To jak ci goście z NBA czasami się gubią przy najprostszych koszyczkach lub nawet podwójnych zasłonach to jest naprawdę niepojęte. Do tego cieszę się, że w Australii gra jeden z moich ulubionych podkoszowych, którzy mieli swoje 5 minut (może 15 ;)) w Europie- David Andersen :) Trochę szkoda, że młodzi u nich nie grają.

Odnośnik do komentarza

Anglia pokonała Argentyne, Gabe powiedz no mi dlaczego w extra time nie walą dropów z gry, bo chyba mogą?

 

 

Ja za dużo siódemek nie oglądam, ale wydaje mi się, że drop-kick to dość trudne zagranie z open play (zobacz jak w 15 najpierw formacja młyna kilkoma przegrupowaniami stara się ustawić na wprost słupów, a kopiący stoi dobre kilkanaście metrów za nimi, żeby nikt nie zdążył go zblokować), dlatego rzadko jest wybierane. Zresztą kopy z przewinień też raczej nie są spotykane, bo muszą być z dropkicka. A że na wielkim boisku jest po siedmiu zawodników, to drużyny raczej wybierają szansę na pięć punktów jak są blisko linii punktowej. :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...