Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja wiem, że pewnie każdy tak gada, ale po przesiadce na iPhone'a nie mam ochoty na inny system ;)

powiem szczerze samsung s7 bardziej do mnie przemawia niz iphone 6

 

 

A czemu nie S6? Z tego co patrzyłem, to S7 chujem się różni od S6 :-k

 

Karolek, jak tu gdzieś śmigasz, to PW ;)

 

S6 to szajs. Juz brak dodatkowego slotu na karte go eliminuje. To juz lepiej brac S5.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Ten sam model na stronie apple'a stoi po 859, więc różnica nawet więcej niż 100. Nie wiem, jak się przekonać do takiego wydatku :/ ;)

czego oczekujesz od telefonu?

 

No właśnie to jest pytanie, na które sam sobie nie mogę odpowiedzieć :D. Ma wszystko banglać i śmigać płynnie jak najdłużej z jak najmniejszą awaryjnością i zapewniać bezproblemowe funkcjonowanie w necie, przyda się dobry aparat i możliwość pobróbowania wszelakich aplikacji (muszę trochę mojego wewnętrznego geeka zaspokoić) i nowinek. Ważna też jest wygoda użytkowania. Nie ukrywam też, jak już wspomniałem, że chciałbym też spróbować jabłkowego telefonu, aby móc się samemu przekonać o tym, jaki to sprzęt, dlatego o nim rozmyślam.

 

 

No to właśnie to dostałem (poza technicznymi nowinkami, nie korzystam :P ) w 5S. Aparat nawet jak to, że najnowszy nie jest, jest IMO b. dobry, a wygoda wzorcowa. Jedyne rzeczy jakie bym zmienił to dodanie włączania danych pakietowych jako skrót do rozwijanego od dołu menu. Jest Wi-Fi, jest bluetooth, ale ni mo danych. szkoda kapkę. Tu ma przewagę Samsung i inne z Androidem zapewne.

 

mnie to dziwi, od tego jest offline :) ktoś kogo stać na drogi telefon nie powinien żydzić na pakiecie... telefon sam nie zeżre transferu, trzeba mu na to pozwolić

 

 

To nie kwestia żydzenia. Po prostu jak się z kimś widzę to na czas dojazdu (zakładając komunikację) mam włączonego neta, ale jak już dojdzie do spotkania to zawsze wyłączam neta by nie mieć niczego co by przeszkadzało w spotkaniu z drugim człowiekiem ;) a nie chce mi się bawić w wyłączanie odświeżania w tle na taki krótki czas. Wolałbym skrót do neta.

 

 

Juz brak dodatkowego slotu na karte go eliminuje

 

To już będzie eliminować każdy telefon za jakiś czas. Wszyscy z tego co widzę idą w powiekszanie pamięci, a usuwanie slotu.

Odnośnik do komentarza

 

 

Juz brak dodatkowego slotu na karte go eliminuje

 

To już będzie eliminować każdy telefon za jakiś czas. Wszyscy z tego co widzę idą w powiekszanie pamięci, a usuwanie slotu.

 

No chyba nie, bo w S7 znowu pojawia sie dodatkowy slot. Po prostu klienci byli tak tym wkurwieni, ze Samsung musial wrocic do poprzedniej konecpcji.

Odnośnik do komentarza

 

 

S6 to szajs. Juz brak dodatkowego slotu na karte go eliminuje. To juz lepiej brac S5

w s7 jest z powrotem i 32gb wbudowane

 

 

ale jak już dojdzie do spotkania to zawsze wyłączam neta by nie mieć niczego co by przeszkadzało w spotkaniu z drugim człowiekiem

no i tutaj sie przydaje tryb nie przeszkadzac :) definiujesz kontakty, ktorych ma to niedotyczyć i telefon nie daje znaku jak podczas spotkania ktos napitala wiadomosci na whatsapp czy inna forma komunikacji milczy.

Odnośnik do komentarza

 

 

No chyba nie, bo w S7 znowu pojawia sie dodatkowy slot. Po prostu klienci byli tak tym wkurwieni, ze Samsung musial wrocic do poprzedniej konecpcji.

 

Hmm...mimo wszystko. Skoro są telefony z coraz większą ilością wbudowanej, a sposoby kompresji są coraz lepsze to IMO sloty zaczną zanikać, trzeba oszczędzać miejsce w telefonach.

 

no i tutaj sie przydaje tryb nie przeszkadzac :) definiujesz kontakty, ktorych ma to niedotyczyć i telefon nie daje znaku jak podczas spotkania ktos napitala wiadomosci na whatsapp czy inna forma komunikacji milczy.

 

Nie próbowałem takiej opcji przyznam :-k aczkolwiek skrót nie byłby wiele wolniejszy gdyby był :P

Odnośnik do komentarza

 

Ja osobiście mam od roku iPhone'a 6 i nie wyobrażam sobie, żeby kiedykolwiek mieć telefon innej marki. Niezawodność, szybkość działania, zero zwieszeń, komfort pracy taki, że laptopa odpalam tylko wtedy, gdy chcę sobie pograć lub mam coś zrobić w wordzie :)

4,7 czy 5,5?

 

 

4,7

Odnośnik do komentarza

 

 

S6 to szajs. Juz brak dodatkowego slotu na karte go eliminuje. To juz lepiej brac S5

w s7 jest z powrotem i 32gb wbudowane

 

Wiem.

 

doczytałem później ;)

Ja osobiście mam od roku iPhone'a 6 i nie wyobrażam sobie, żeby kiedykolwiek mieć telefon innej marki. Niezawodność, szybkość działania, zero zwieszeń, komfort pracy taki, że laptopa odpalam tylko wtedy, gdy chcę sobie pograć lub mam coś zrobić w wordzie :)

kiedy spowiedź przez facetime :) ?

Odnośnik do komentarza

 

aczkolwiek skrót nie byłby wiele wolniejszy gdyby był :P

tylko gdzie go wcisnąć ?

 

A tych skrótów nie da się ustawiać jak człowiek chce? U mnie w S4 jest normalnie, trzeba tylko przesunąć je do lewej, a wszystkie pozostałe (ok. 30) po dodatkowym kliknięciu.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Wracam po urlopie, a tu na biurku nowy, panoramiczny monitor. Propsuje, tylko znajde ladna tapete ;)

 

w domu mam panoramę, 20 cali, chujowo sie na nim cokolwiek robi.

 

 

Żebyś Ty chociaż raz miał rację...

 

a co nie mam? to rozciągniecie w szerz ekranu, do moich potrzeb (office, gis, FM) w ogóle nie pasuje. a filmy i tak oglądam na tv, po to mam te 40 cali.

 

 

Napisałeś bzdurę, że "chujowo się na nim cokolwiek robi". Mam w pracy Della '24 i nie wyobrażam sobie teraz siedzieć na jakimś kwadracie. Niektórzy robią nieco więcej, niż office, gis i FM ;)

 

Odnośnik do komentarza

Napisałeś bzdurę, że "chujowo się na nim cokolwiek robi". Mam w pracy Della '24 i nie wyobrażam sobie teraz siedzieć na jakimś kwadracie. Niektórzy robią nieco więcej, niż office, gis i FM ;)

24 są spoko, w szczególności 16.10 ale 29 w formacie 21:9 to dopiero wygoda do pracy biurowej!(2x 4.3)
Odnośnik do komentarza

 

Ja wiem, że pewnie każdy tak gada, ale po przesiadce na iPhone'a nie mam ochoty na inny system ;)

powiem szczerze samsung s7 bardziej do mnie przemawia niz iphone 6

 

Uważaj na wyświetlacz. Samsung S7 jest służbowym u nas w firmie i już ponad 5 osób smiga na pękniętych wyświetlaczach.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...