Skocz do zawartości

Marynia wygra 502 Mistrzostwa Europy w piłkę nożną (foot ball)


Hawkeye

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No a mi jest dość ciężko utożsamiać się z bohaterem, który z zimną krwią i całkowicie na serio dokonuje egzekucji na bezbronnym Rusku (Vladzie), tylko dlatego że ten spał z dziewczyną Romana (która tak naprawdę nie wiadomo, czy była jego dziewczyną, czy nie, i prawdopodobnie zrobiła to z własnej woli). Sorry, w Baldurs Gate też nie umiałem złymi grać, taki już jestem ;)

Odnośnik do komentarza

No a mi jest dość ciężko utożsamiać się z bohaterem, który z zimną krwią i całkowicie na serio dokonuje egzekucji na bezbronnym Rusku (Vladzie), tylko dlatego że ten spał z dziewczyną Romana (która tak naprawdę nie wiadomo, czy była jego dziewczyną, czy nie, i prawdopodobnie zrobiła to z własnej woli). Sorry, w Baldurs Gate też nie umiałem złymi grać, taki już jestem ;)

No ale to jest problem też głównego protagonisty. Dobry/zły, czego on tak naprawdę chce, to wszystko i tak wychodzi wraz z grą i z czasem coraz trudniej jednoznacznie go ocenić (moim zdaniem).

Odnośnik do komentarza

 

No a mi jest dość ciężko utożsamiać się z bohaterem, który z zimną krwią i całkowicie na serio dokonuje egzekucji na bezbronnym Rusku (Vladzie), tylko dlatego że ten spał z dziewczyną Romana (która tak naprawdę nie wiadomo, czy była jego dziewczyną, czy nie, i prawdopodobnie zrobiła to z własnej woli). Sorry, w Baldurs Gate też nie umiałem złymi grać, taki już jestem ;)

No ale to jest problem też głównego protagonisty. Dobry/zły, czego on tak naprawdę chce, to wszystko i tak wychodzi wraz z grą i z czasem coraz trudniej jednoznacznie go ocenić (moim zdaniem).

 

 

Być może. Ja jednak miałem (jak widać - błędnie) inne oczekiwania wobec tego tytułu, bo siadając do gry spodziewałem się solidnej porcji rozrywki w lepszej oprawie graficznej, a nie The Wire ;)

Odnośnik do komentarza

O The Wire to bardzo dobra analogia, zresztą niektóre wątki wydawały się nawet podobne.

 

No właśnie powaga GTA IV to był jeden z największych zarzutów czwórki. Chcieli odpowiedzieć na głosy, że gangsta SA było za bardzo szalone/nieprawdopodobne, to poszli zupełnie w drugi biegun. Mnie kupili ;)

Odnośnik do komentarza

VCS to praktycznie Vice City, tyle że z nowymi featurami, typu pływanie czy posiadłości/interesy (i policja na motorach :D). Nawet nie pamiętam, czy bardzo te posiadłości potrzebne do fabuły są, ale pamiętam, że trochę się na koniec wynudziłem przy ich zdobywaniu (chyba chodziło mi bardziej o to, żeby ich wyeliminować i żeby mnie nie atakowali jak jeżdżę po mieście).

 

Poza tym fajnie jest obserwować różnice między VC z 86 i z cztery dwa lata wcześniej.

Odnośnik do komentarza

 

Kochany Messi, zapewnił flejm na początek nowego tygodnia :keke:

 

Jestem ciekawy czy dyskusja odbije na temat Czy to Barcelona zrobiła Messiego, czy Messi zrobił Barcelonę :)

 

Do falejmu i małej wojenki można dorzucić: Czy to Barcelona zrobiła za pomocą leków Messiego, czy naszprycowany Messi zrobił Barcelonę

;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...