Skocz do zawartości

Marynia wygra 502 Mistrzostwa Europy w piłkę nożną (foot ball)


Hawkeye

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Agatha Christie tak, Rowling na pewno nie - hary potery fajnie się czyta i w ogóle, ale generalnie rzecz biorąc jest tam tyle dziur fabularnych i sprzeczności, że nawet dzieci są w stanie je dostrzec. A Dzieci z Bullerbyn to rozpierdol w czystej postaci.

Odnośnik do komentarza

Nie żebym bronił HP, bo przeczytałem tylko 1 część (i nie przepadam za fantasy/s-f) ale jednak z jakiegoś powodu tyle osób to lubi.

 

@Keith, Szymborska to nie pisarka

a co? Moim zdaniem poetka jeżeli przeleje swą poezje na papier staje się pisarką, podobnie jak prozaiczka, czy kobieta-dramaturg (nie wiem czy jest jakieś słowo na to).

Odnośnik do komentarza

 

Nie żebym bronił HP, bo przeczytałem tylko 1 część (i nie przepadam za fantasy/s-f) ale jednak z jakiegoś powodu tyle osób to lubi.

 

@Keith, Szymborska to nie pisarka

a co? Moim zdaniem poetka jeżeli przeleje swą poezje na papier staje się pisarką, podobnie jak prozaiczka, czy kobieta-dramaturg (nie wiem czy jest jakieś słowo na to).

 

Pewnie, że jest. Dramaturgia.

Odnośnik do komentarza

 

Nie żebym bronił HP, bo przeczytałem tylko 1 część (i nie przepadam za fantasy/s-f) ale jednak z jakiegoś powodu tyle osób to lubi.

 

@Keith, Szymborska to nie pisarka

a co? Moim zdaniem poetka jeżeli przeleje swą poezje na papier staje się pisarką, podobnie jak prozaiczka, czy kobieta-dramaturg (nie wiem czy jest jakieś słowo na to).

 

Pisarze piszą IMO prozę, poeci - utwory liryczne. Wg słownika pisarze piszą "zwłaszcza" prozę, więc można się upierać. Mnie tam nie pasuje taka definicja

Odnośnik do komentarza

HP fajnie sie czyta, do tego pewnie sporo osob lubi głównie filmy stąd taka popularność. Szybko i przyjemnie idzie, ale sam poziom ksiazki przeciętny.

 

O wiele lepiej czytalo mi sie HP jak bylem mlodszy, jak rok temu probowalem Jeszce raz przeczytać to juz tak super nie bylo. Chociaz lubic i tak lubię, ake raczej z sentymentu.

Odnośnik do komentarza

Kobiety się na kuchni nie znają. Mężczyźni gotują lepiej. To prosta zależność. Mężczyźni potrafią gotować i potrafią pisać - są książki kucharskie. Kobiety potrafią prać i zmywać gary i nie potrafią pisać - nie ma książek pralniczych, ani zmywalniczych.

Odnośnik do komentarza

Agatha Christie tak, Rowling na pewno nie - hary potery fajnie się czyta i w ogóle, ale generalnie rzecz biorąc jest tam tyle dziur fabularnych i sprzeczności, że nawet dzieci są w stanie je dostrzec. A Dzieci z Bullerbyn to rozpierdol w czystej postaci.

Udowodnij albo przeproś :P Dla mnie Harry Potter to seria dzieciństwa, za którą stałem pod księgarnia, do tej pory odkrywam wiele powiązań i połączeń fabularnych, które przewijają się przez wszystkie tomy. No i mimo wszystko Rowling stworzyła jedno z najbarwniejszych i najbardziej działających na wyobraźnie uniwersów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...