Skocz do zawartości

Marynia wygra 502 Mistrzostwa Europy w piłkę nożną (foot ball)


Hawkeye

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, przypilnowałem tego remisu na miejscu i wróciłem z tej Francji :) Jednak aż muszę przypomnieć co napisałem przed meczem:

 

IMO chyba lepiej jest wystawić Pazdana. Nie wiem, ale mam jakieś wrażenie, że przeciwko takiemu obrońcy ciężej się gra napastnikom. Salamon jest bardziej techniczny, trochę miękki, nie lubi robić tzw. dirty plays. Pazdan to jednak taka pirania, tu kopnie, tu ostro wejdzie, tu przejedzie po kostkach, będzie blisko napastnika itd.

:P Nie wiem też czy w TV pokazali reakcję Nawałki na pudło Milika na początku drugiej połowy. Raczej nie ogarnął.

Nie byłem w Paryżu troooooochę czasu i za dużo się nie zmieniło. Nadal brudno, nadal nikt nie mówi po angielsku (ani w żadnym innym języku niż francuski), nadal trzeba uważać na swoje kieszenie. Klimatu EURO w ogóle nie czuć, w '12 u nas było o wiele lepiej pod tym względem, może przez większą eurogłupawkę. Organizacyjnie też średnio, łagodnie mówiąc. Także nie mamy się czego wstydzić.

Za to sama podróż do FRA wyglądała mniej więcej tak :D Z małymi przerwami na własne Cafe Futbol i wymądrzaniem się czy bronić powinien Boruc, czy Fabiański, i małej beczuni z reprezentacji Szwecji (bo jechał z nami Szwed :))
Może na ćwierćfinał się wybiorę, jak nasi awansują.

Tak w ogóle, ominął mnie jakiś flejm? Czy nadal nudy i mój post idealnie pasuje?

Odnośnik do komentarza

Mój durny kot chciał zasłużyć na kocią Nagrodę Darwina. Przegryzł kabel podłączonej do prądu ładowarki.

Moje też kiedyś zrobiły to samo. Co zabawne moich ładowarek nie tykają. Przegryzły ładowarkę koleżance, która kiedyś do nas przyjechała na weekend.

Zagłosowałem w zgodzie z własnym sumieniem! Nie dałem się przekupić piwem i laysami!

Odnośnik do komentarza

@klinsmann, nie znam się na prądzie, więc powiedz, czy to sarkazm, czy faktycznie to jest dla nich niebezpieczne :keke: U mnie jeszcze się bawią kablem od routera, ale bez obgryzania. Tylko trącają łapą,

 

No generalnie 2 amper to dla futrzaka już sporawo moim zdaniem. Dziwi mnie to, że kot gryzie takie rzeczy, pierwsze o tym słyszę.

 

bo tak smętnie zwisa.

 

Wypraszam sobie
Odnośnik do komentarza

no to źle mi się wydawało, mam nadzieję, że nikt przeze mnie kota kablem pod prądem nie nakarmił

 

POZDRO

Zostajesz skazany na porażenie prądem 2 Amper zwiększonym proporcjonalnie do różnicy pomiędzy rozmiarem kota, a Twoim :keke:

@timon, jak zagłosowałem na Ciebie, to należy się za to jakiś płyn do naczyń w gratisie? :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...