Skocz do zawartości

Livescore Euro 2016


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Tylo się Gacek nie potnij z rozpaczy - jeszcze raz przejrzyj wyniki eliminacji, IP wygrała grupę, prawda, że przeciętną, ale Rumuni dobrze wyglądali na tle Francuzów. My ich stłamsiliśmy, sam Milk mógł miec hat-tricka. Nikt tu nie wpada w amok, ale kazdy cieszy się z 3 punktów. Wyluzuj poślady.

Odnośnik do komentarza

Trochę prawdy w tym jest. Jednak z Niemcami i Ukrainą nie będzie łatwo, a sama wygrana z Irlandią nam nic nie daje, bo oni prawdopodobnie oddadzą 3 punkty w każdym meczu. Fajnie, jak Irlandii uda się komuś ten punkt odebrać, ale jednak najbardziej prawdopodobne jest to, że Polska, Niemcy i Ukraina już mają po 3 punkty, a zdecydują właśnie mecze pomiędzy nimi.


A co do Kapustki - Cracovia go chce sprzedać, a pewnie tym meczem swoją wartość podniósł dwukrotnie, więc to świetne dla klubu.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim liczy się zwycięstwo. Morale strzeliło w górę, nastawienie mentalne będzie lepsze i presja w meczu z Niemcami zdecydowanie mniejsza. Jak dla mnie byliśmy bardzo dobrze zorganizowani, nie ustrzegliśmy się błędów, ale przy tak słabym przeciwniku ciężko utrzymać koncentrację przez 90 minut.

 

Ciężki mecz, mega ważne 3 punkty.

 

No i myślę, że wbrew pozorom Ukraińcy i Niemcy nie przejadą się po Ulsterze.

Odnośnik do komentarza

"Nie ma Miroslawa Klose, więc Joachim Loew musi eksperymentować, zwłaszcza z defensywą" K U R W A serio?


Ja tak się zastanawiam, komu teraz kibicować z perspektywy szans dla Polski. Chyba remis będzie najlepszy :)

Ukraina łoi Niemców, potem Łoi IP a na końcu pewna awansu oddaje nam mecz xd

Odnośnik do komentarza

Byłem wywoływany ale byłem na imprezie :) Bardzo się cieszę, że się myliłem. Zagraliśmy dobrze, ładnie, sprawnie przeciwko trudnemu do rozmontowania rywalowi. MoM Kapustka, Milik spięty ale rozluźnił się w decydującym momencie, Lewy zajebiście prowadził presing, czytał kiedy ma być trap itp. Jestem pełen optymizmu, wygramy z Ukrainą :)

Odnośnik do komentarza

Generalnie to Ukraina strasznie zesrana


Co się kurwa dzieje? Mecz Polaków szło na Ipli jeszcze normalnie, a teraz jest jakaś masakra totalna :x Polsat jakby miał choć odrobinę honoru, to by ludziom pieniądze pooddawał.

Spoko wydałem 100 za to żeby słuchać jak fonia wyprzedza wizje co okazuje się dosyć denerwujące, gdy już wiem co się zaraz wydarzy


Gol z wolnego z dupy :keke: Świetna robota patałachu z gwizdkiem xD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...