Skocz do zawartości

501 Marynia zostaje rentierem kurde faja


Hawkeye

  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kuźwa, zacząłem sobie jako bezrobotny idąc śladem kilku innych userów z forum i wszystko było fajnie(poza wynikami :kekeke: ) aż do teraz. Odpalam FMka, ostatniego sejwa i... "Nie znaleziono gry". :roll: Ma ktoś pomysł co mogło się wydarzyć lub miał ktoś taką sytułejszyn?

Odnośnik do komentarza

Kuźwa, zacząłem sobie jako bezrobotny idąc śladem kilku innych userów z forum i wszystko było fajnie(poza wynikami :kekeke: ) aż do teraz. Odpalam FMka, ostatniego sejwa i... "Nie znaleziono gry". :roll: Ma ktoś pomysł co mogło się wydarzyć lub miał ktoś taką sytułejszyn?

Jak miliony na Świecie...

Sejw R.I.P.

Odnośnik do komentarza

 

Kuźwa, zacząłem sobie jako bezrobotny idąc śladem kilku innych userów z forum i wszystko było fajnie(poza wynikami :kekeke: ) aż do teraz. Odpalam FMka, ostatniego sejwa i... "Nie znaleziono gry". :roll: Ma ktoś pomysł co mogło się wydarzyć lub miał ktoś taką sytułejszyn?

Jak miliony na Świecie...

Sejw R.I.P.

 

Jak miliony na świecie to jest sytuacja "Zapisana gra nie została wczytana". Tutaj wygląda jakby sejw się rozpłynął. W dokumentach FMa masz plik z zapisem?

Odnośnik do komentarza

 

 

Kuźwa, zacząłem sobie jako bezrobotny idąc śladem kilku innych userów z forum i wszystko było fajnie(poza wynikami :kekeke: ) aż do teraz. Odpalam FMka, ostatniego sejwa i... "Nie znaleziono gry". :roll: Ma ktoś pomysł co mogło się wydarzyć lub miał ktoś taką sytułejszyn?

Jak miliony na Świecie...

Sejw R.I.P.

 

Jak miliony na świecie to jest sytuacja "Zapisana gra nie została wczytana". Tutaj wygląda jakby sejw się rozpłynął. W dokumentach FMa masz plik z zapisem?

 

Tak. Data modyfikacji zgadza się z ostatnim wyłączeniem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...