Skocz do zawartości

501 Marynia zostaje rentierem kurde faja


Hawkeye

  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@ Ajer - nie chce zasmiecac tematu United, ale zobacz sobie te rakowe akcje, jeśli to według ciebie to jest full pizda w rozgrywaniu to ja chyba upośledzony jestem (większość akcji zamiast 10 sec, trwa 20 lubi więcej). Na dobrą sprawę jedyne przyspieszenia gry to pilki na wolne pole, a nie np. rozrzucenie do boku i wrzutka. Szybko to grają np. drużyny Kloppa lub Mourihno (polecam gol Maicona z meczu z Barcą 2010 jako przykład szybkiej akcji).

Odnośnik do komentarza

@ Ajer - nie chce zasmiecac tematu United, ale zobacz sobie te rakowe akcje, jeśli to według ciebie to jest full pizda w rozgrywaniu to ja chyba upośledzony jestem (większość akcji zamiast 10 sec, trwa 20 lubi więcej). Szybko to grają np. drużyny Kloppa lub Mourihno (polecam gol Maicona z meczu z Barcą 2010 jako przykład szybkiej akcji).

Ale przecież drużyny Mourinho(konkretniej Real, bo Interu i Chelsea zwykle nie oglądałem) zwykle grały długie podania i dlatego była to 'szybka gra'. Barcelona Guardioli grała krótkimi podaniami i robiła to szybko, tzn. może inaczej, zawodnicy szybko podejmowali decyzję i ciężko z choćby tego filmiku wywnioskować, że FCB grała wolny futbol.

Odnośnik do komentarza

 

@ Ajer - nie chce zasmiecac tematu United, ale zobacz sobie te rakowe akcje, jeśli to według ciebie to jest full pizda w rozgrywaniu to ja chyba upośledzony jestem (większość akcji zamiast 10 sec, trwa 20 lubi więcej). Szybko to grają np. drużyny Kloppa lub Mourihno (polecam gol Maicona z meczu z Barcą 2010 jako przykład szybkiej akcji).

Ale przecież drużyny Mourinho(konkretniej Real, bo Interu i Chelsea zwykle nie oglądałem) zwykle grały długie podania i dlatego była to 'szybka gra'. Barcelona Guardioli grała krótkimi podaniami i robiła to szybko, tzn. może inaczej, zawodnicy szybko podejmowali decyzję i ciężko z choćby tego filmiku wywnioskować, że FCB grała wolny futbol.

 

 

No właaaaaaaaaaaaaaaaaaśnie :)

Odnośnik do komentarza

 

@ Ajer - nie chce zasmiecac tematu United, ale zobacz sobie te rakowe akcje, jeśli to według ciebie to jest full pizda w rozgrywaniu to ja chyba upośledzony jestem (większość akcji zamiast 10 sec, trwa 20 lubi więcej). Szybko to grają np. drużyny Kloppa lub Mourihno (polecam gol Maicona z meczu z Barcą 2010 jako przykład szybkiej akcji).

Ale przecież drużyny Mourinho(konkretniej Real, bo Interu i Chelsea zwykle nie oglądałem) zwykle grały długie podania i dlatego była to 'szybka gra'. Barcelona Guardioli grała krótkimi podaniami i robiła to szybko, tzn. może inaczej, zawodnicy szybko podejmowali decyzję i ciężko z choćby tego filmiku wywnioskować, że FCB grała wolny futbol.

 

3-5 podań zawsze trwa dłużej niż long pass, tak więc nijak nie można mówić o szybkości gry w systemie, w którym głównym celem jest posiadanie piłki (po to aby "panować nad przestrzenią boiska" i aby przeciwnik miał mniej akcji). IMO szybkość podejmowania decyzji =/= szybkośc gry. Zwłaszcza, że w systemie Barcy formacja naprawdę wolno się przesuwa.

Odnośnik do komentarza

 

 

@ Ajer - nie chce zasmiecac tematu United, ale zobacz sobie te rakowe akcje, jeśli to według ciebie to jest full pizda w rozgrywaniu to ja chyba upośledzony jestem (większość akcji zamiast 10 sec, trwa 20 lubi więcej). Szybko to grają np. drużyny Kloppa lub Mourihno (polecam gol Maicona z meczu z Barcą 2010 jako przykład szybkiej akcji).

Ale przecież drużyny Mourinho(konkretniej Real, bo Interu i Chelsea zwykle nie oglądałem) zwykle grały długie podania i dlatego była to 'szybka gra'. Barcelona Guardioli grała krótkimi podaniami i robiła to szybko, tzn. może inaczej, zawodnicy szybko podejmowali decyzję i ciężko z choćby tego filmiku wywnioskować, że FCB grała wolny futbol.

 

3-5 podań zawsze trwa dłużej niż long pass, tak więc nijak nie można mówić o szybkości gry w systemie, w którym głównym celem jest posiadanie piłki (po to aby "panować nad przestrzenią boiska" i aby przeciwnik miał mniej akcji). IMO szybkość podejmowania decyzji =/= szybkośc gry. Zwłaszcza, że w systemie Barcy formacja naprawdę wolno się przesuwa.

 

 

IMO chuj mnie to jebie i dla mnie wymiana klepek jak FCB za Pepa to też szybka gra, elo.

Odnośnik do komentarza
potrzebuje bramkarza, środkowego obrońcy, lewoskrzydłowego i numer 10

 

Bramkarz - Drągowski, ew. jakiś niemiec (Karius, Leno, Zieler, Wellenreuther)

środkowy obronca - nie wiem ile Sokratis cie by kosztował, ale jest świetny

lewe skrzydło - nie wiem, moze Brandt

dziesiątka - któryś z młodzianów Schalke, Meyer, Sane, a Goretzkę też od biedy ustawisz na tej pozycji.

Jak coś zostanie to kupuj Rhodesa z Boro, przepakowali go trochę

 

Odnośnik do komentarza

 

 

@ Ajer - nie chce zasmiecac tematu United, ale zobacz sobie te rakowe akcje,

 

Ło matko, jak ta drużyna Barcelony potrafi pięknie grać. Aż szkoda, że to zbiorowisko pizd i oszustów i po prostu nie da się ich lubić za zachowanie :(

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...