Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

No ja bym nie dość, że grał 2 DM, to najchętniej 3... :D

 

A co do Huntelaara, to nie jestem przekonany co do jego talentu. Dla mnie to zawodnik z pogranicza dobrych i przeciętnych. Na pewno nie jest to gość klasy Ruuda czy Raula jeśli chodzi o wykorzystywanie sytuacji, a nic innego nie potrafi. I na 100% nie jest wart 20 mln Euro. Tyle to kosztował Ibrahimović, gdy odchodził z Ajaxu, czy Eto'o... Później się dziwimy, że chcemy świetnych piłkarzy i słyszmy "50 mln"...

Odnośnik do komentarza
No na obronę jest dużo możliwości. Na lewą np. A. Cole (jak Chelsea nie wygra LM, to będzie tam rewolucja jak u nas, a i z kasą tam nieciekawie) albo Maxwell (ma problemy w Interze, tak jak przed laty R. Carlos :) ). Na prawą, aby Ramos miał rywalizację może być Rafinha, Corluka czy Maicon (tego byłoby szalenie trudno wyciągnąć). A na środek obrony ciekawą opcją byłoby sprowadzenie Aggera, tylko czy to transfer realny...

 

A Hiszpanii na prawdę wg Ciebie nie ma dobrych zawodników, którzy mogą grać w obronie? Azpilicueta jest na przykład świetnym prawym obrońcą i świetnie by pasował co zespołu, bo ma ofensywne usposobienie. Wystarczył by ten jeden zawodnik i skrzydła byłyby obstawione - Torres i Marcelo, Azpilicueta z Ramos. Gorzej z środkiem, ale na pewno da radę znaleźć kogoś, kto zapewniłby nam wysoki poziom gry.

 

Sorry David, ale sprowadzanie zawodników ze Stoke czy z Fulham w momencie, kiedy w hiszpańskich klubach jest sporo ciekawych zawodników to porażka.

Odnośnik do komentarza
Corluka w sumie nie jest zlym pomyslem, moze grac wszedzie w obronie. Najlepiej jakbysmy go mieli w pakiecie z Modrić'em, bo bylby rozgrywajacy z prawdziwego zdarzenia.

 

Kolega nie widział żadnego meczu Spurs w tym sezonie? Corluka gra w tym sezonie baaardzo przeciętnie i nawet jako zmiennik Ramosa jest za słaby.

Odnośnik do komentarza

Ja nie twierdzę, że w Hiszpanii nie ma ciekawych zawodników, ale jeśli można sprawdzić klasowego zawodnika za rozsądną cenę, a tak jest z Maxwellem i tak może być z A. Colem, jak Chelsea nie wygra LM, to można spróbować chyba.

A co do Hiszpanii, to mnie się bardzo podoba gra lewego obrońcy Sportingu Gijon, ale zapomniałem personaliów... :/ Dodam, jak sobie przypomnę.

 

Kolega nie widział żadnego meczu Spurs w tym sezonie? Corluka gra w tym sezonie baaardzo przeciętnie i nawet jako zmiennik Ramosa jest za słaby.

Widziałem tylko parę meczów, przyznam że osąd oparłem w dużej mierze na podstawie występów na Euro, gdzie był o klasę lepszy od S. Ramosa np.

Odnośnik do komentarza
Sorry David, ale sprowadzanie zawodników ze Stoke czy z Fulham w momencie, kiedy w hiszpańskich klubach jest sporo ciekawych zawodników to porażka.

To, ze ich nikt nie kupi to wiem, ale podobala mi sie ich gra w tym sezonie i wygladaja na bardziej pewnych niz hiszpanscy obroncy. Jakos w Hiszpanii zaden "nowy" obronca mi tak w oko nie wpadl jak ta dwojka.

 

Corluka w sumie nie jest zlym pomyslem, moze grac wszedzie w obronie. Najlepiej jakbysmy go mieli w pakiecie z Modrić'em, bo bylby rozgrywajacy z prawdziwego zdarzenia.

 

Kolega nie widział żadnego meczu Spurs w tym sezonie? Corluka gra w tym sezonie baaardzo przeciętnie i nawet jako zmiennik Ramosa jest za słaby.

Corluka poprzedni sezon mial dobry, a i na poczatku tego gral niezle. Poza tym tu bardziej chodzi o to, zeby Ramos poczul rywalizacje i odzyskal forme, a Corluka gralby okazjonalnie, ewentualnie czesciej na lewej obronie.

Odnośnik do komentarza
Sorry David, ale sprowadzanie zawodników ze Stoke czy z Fulham w momencie, kiedy w hiszpańskich klubach jest sporo ciekawych zawodników to porażka.

To, ze ich nikt nie kupi to wiem, ale podobala mi sie ich gra w tym sezonie i wygladaja na bardziej pewnych niz hiszpanscy obroncy. Jakos w Hiszpanii zaden "nowy" obronca mi tak w oko nie wpadl jak ta dwojka.

 

Bo oglądasz głównie ligi angielskie :keke:

 

A poza tym wskaż mi obrońcę z GBR, który się sprawdził w ostatnich 10 latach w Hiszpanii :-)

Odnośnik do komentarza
A poza tym wskaż mi obrońcę z GBR, który się sprawdził w ostatnich 10 latach w Hiszpanii :-)

A ilu ich było? Bo po tym jak "załódgejtowaliśmy", to już chyba nikt stamtąd nic nie brał. :P I druga kwestia, że PL się bogaciła w ciągu ostatnich 10 lat, a PD biedniała, więc i najlepszych stamtąd nikt nie wyciągnął.

Odnośnik do komentarza
Sorry David, ale sprowadzanie zawodników ze Stoke czy z Fulham w momencie, kiedy w hiszpańskich klubach jest sporo ciekawych zawodników to porażka.

To, ze ich nikt nie kupi to wiem, ale podobala mi sie ich gra w tym sezonie i wygladaja na bardziej pewnych niz hiszpanscy obroncy. Jakos w Hiszpanii zaden "nowy" obronca mi tak w oko nie wpadl jak ta dwojka.

 

Bo oglądasz głównie ligi angielskie :keke:

 

A poza tym wskaż mi obrońcę z GBR, który się sprawdził w ostatnich 10 latach w Hiszpanii :-)

Pokaz mi jakiegos, oprocz Woodgate'a, ktory sie nie sprawdzil :P. W ostatnich 10 latach mielismy 3 angielskich zawodnikow, Barcelona chyba wcale, tak wiec nie mam z czego wybierac. Poza tym, angielskie kluby maja chyba najlepsze defensywy na swiecie, wiec skoro sprawdzaja sie w LM i u siebie, w badz co badz mocnej lidze, to czemu nie w Hiszpanii?

Odnośnik do komentarza
A poza tym wskaż mi obrońcę z GBR, który się sprawdził w ostatnich 10 latach w Hiszpanii :-)

A ilu ich było? Bo po tym jak "załódgejtowaliśmy", to już chyba nikt stamtąd nic nie brał. :P I druga kwestia, że PL się bogaciła w ciągu ostatnich 10 lat, a PD biedniała, więc i najlepszych stamtąd nikt nie wyciągnął.

 

Obrońców mieliśmy... dwóch :P ? Brytola Woodyego i Hainze, który jest średnio średni. Któryś się sprawdził?

Odnośnik do komentarza
A poza tym wskaż mi obrońcę z GBR, który się sprawdził w ostatnich 10 latach w Hiszpanii :-)

A ilu ich było? Bo po tym jak "załódgejtowaliśmy", to już chyba nikt stamtąd nic nie brał. :P I druga kwestia, że PL się bogaciła w ciągu ostatnich 10 lat, a PD biedniała, więc i najlepszych stamtąd nikt nie wyciągnął.

 

Obrońców mieliśmy... dwóch :P ? Brytola Woodyego i Hainze, który jest średnio średni. Któryś się sprawdził?

Heinze Brytyjczyk z krwi i kosci :P. Nie piernicz wiec ze sie nikt nie sprawdza, skoro nikogo nie probujemy :P. Rownie dobrze moznaby powiedziec ze Burkinafasonczycy :) nie sprawdzaja sie w lidze polskiej.

Odnośnik do komentarza
Specjalnie go wpisałem, bo nic innego, zalatującego wyspami się nie pojawiło. Po prostu nie pasują do tej ligi i tyle.

Napastnicy i pomocnicy sie sprawdzaja, wiec nie rozumiem dlaczego obroncy mieliby sie nie sprawdzac. Z reszta IMO to bardziej zalezy od zawodnika i zespolu a nie ligi.

Odnośnik do komentarza

David, a nie zastanawiałeś się, dlaczego właśnie Anglików jest tak mało w PD? Ciężko podać przykłady Angoli, którzy nie sprawdzili się w lidze Hiszpańskiej, bo było/jest ich zwyczajnie mało. Inny klimat, inny sposób grania, etc..

Odnośnik do komentarza

Anglików jest mało bo nie palą się do tego, żeby odchodzić do innych lig. Mają u siebie bardzo mocną ligę, dobrze zarabiają, a i jak chce się kupić nawet średniego Anglika to trzeba liczyć się z większym wydatkiem. Myślę, że tacy piłkarze jak Ferdinand, Terrry, Gerrard, Lampard, Rooney poradziliby sobie w LaLiga bez problemu ale żeby ich kupić to ManU, Liverpool i Chelsea musiało by upaść na głowę by ich sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Przed wyborami w madryckim Realu główny kandydat do objęcia posady prezesa "Królewskich" Florentino Perez obiecuje "złote góry". Na zrealizowanie marzeń kibiców madryckiego zespołu będzie musiał jednak znaleźć około 250 mln euro.

Kandydat na prezesa Realu chce stworzyć tym razem "Super Galacticos". Na jego liście znaleźli się bowiem trzej piłkarze warci ponad 200 mln euro - Kaka z Milanu, Cristiano Ronaldo z Manchesteru United oraz Cesc Fabregas z Arsenalu Londyn. Wspaniały tercet mają uzupełnić jeszcze nieco "tańsi" zawodnicy - David Villa, Xabi Alonso, David Silva i Frank Ribery. Całość mieli by uzupełnić młodzi wychowankowie.

 

To jednak nie wszystko. Perez zapowiada także zwolnienie Juana Ramosa i zastąpienie go Arsenem Wengerem lub Carlo Ancelottim.

http://sport.onet.pl/74327.3,1248704,1964482,wiadomosc.html

 

pewnie, i zrobić miazgę w środku, a Ikera z tyłu zostawić samego, niech się chłopak martwi...

Odnośnik do komentarza

Poczekajmy na jakieś oficjalne oświadczenia, a nie wymysły gazet.

 

Jest jeden dobry obrońca na Wyspach, który gra na bok, jest nawet naszym wychowankiem, tak Arbeloa. Z całym szacunkiem dla Torresa bo nie jest złym zawodnikiem to lepiej chyba jednak było dać szansę temu pierwszemu.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że Przegląd Sportowy zamiast pisać kilka newsów, który każdy jest o innych planach Pereza postanowił pójść na łatwiznę i załatwić wszystko za jednym razem łącząc to w jedno. I tak jak za Villę kiedy Real proponował 50 mln euro, a Valencia odrzuciła tą propozycje chcąc 80 mln euro nazywają nieco "tańszymi" transferami to bez komentarza.

 

Przed wyborami w madryckim Realu główny kandydat do objęcia posady prezesa "Królewskich" Florentino Perez obiecuje "złote góry". Na zrealizowanie marzeń kibiców madryckiego zespołu będzie musiał jednak znaleźć około 250 mln euro.

 

Jak może obiecywać złote góry jak jego wystąpienie ma dopiero być chyba za kilka tygodni gdzie zapewne się zgłosi do kandydowania i na pewno nie zdradzi swoich celów transferowych. Nie wiem po co wszyscy w około robią kampanię Perezowi, że sprowadzi tego i tamtego. Jeżeli ktoś coś wie o planach Pereza to najbliżsi współpracownicy i nie wierzę, że są na tyle nie lojalni, że o wszystkim opowiadają mediom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...