Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Nie trenuje obu, więc ciężko mi stwierdzić. ;) Mi się wydaje, iż zestawiając Romero i Navasa to ten drugi miałby chyba większe szanse na wskoczenie do bramki na numer 1. Bardziej skoczny jest Navas, dobrze na linii gra. Szanse oceniam na mniej więcej 55-45 dla Keylora na sucho.

Odnośnik do komentarza

W chwili obecnej oczywiście. Jest DDG, Tibą, Neuer - to czołówka totalnie ścisła jeśli chodzi o Real. Najbardziej prawdopodobny to De Gea, reszta odpada, nie do wyciągnięcia są. No chyba, że postawią na Navasa jako nr 1. Z Casilla na zmianę. W końcu wychowanek Realu.

Inni nie przychodzą mi teraz do głowy ;)

Odnośnik do komentarza

Zdaje się chyba, że transfer DDG upadł. Za to coraz bliżej zdaje się być Kiko Casillia- cena na razie to 6 mln €. Tyle chce Espanyol, Real daje o 2 bańki mniej.

Teraz już wiadomo, że zespoły mogą sobie krzyczeć za bramkarzy ile chcą, w końcu Królewscy i tak wyłożą kasę, bo na tą chwilę są z jednym bramkarze- Navas, hehe.

i po kiego grzyba trzeba było się pozbywać Lopeza :|

Nie przekreślałbym jeszcze De Gei. Castilla to opcja nr 2. Jak przyjdzie De Gea to wątpię, żeby Navas chciał zostać na ławce. Co innego zaczekać rok na miejsce w bramce, aż Iker odejdzie czy przegra rywalizację, a co innego walka z kimś pokroi De Gei. Wiadomo, że nikt nie kupuje go do rywalizacji tylko dostaje miejsce w bramce. Albo de Ga za darmo za rok i przez ten czas gra Navas, podnosi swoją wartość na rynku, a potem odchodzi

Odnośnik do komentarza

 

Zdaje się chyba, że transfer DDG upadł. Za to coraz bliżej zdaje się być Kiko Casillia- cena na razie to 6 mln €. Tyle chce Espanyol, Real daje o 2 bańki mniej.

Teraz już wiadomo, że zespoły mogą sobie krzyczeć za bramkarzy ile chcą, w końcu Królewscy i tak wyłożą kasę, bo na tą chwilę są z jednym bramkarze- Navas, hehe.

i po kiego grzyba trzeba było się pozbywać Lopeza :|

Nie przekreślałbym jeszcze De Gei. Castilla to opcja nr 2. Jak przyjdzie De Gea to wątpię, żeby Navas chciał zostać na ławce. Co innego zaczekać rok na miejsce w bramce, aż Iker odejdzie czy przegra rywalizację, a co innego walka z kimś pokroi De Gei. Wiadomo, że nikt nie kupuje go do rywalizacji tylko dostaje miejsce w bramce. Albo de Ga za darmo za rok i przez ten czas gra Navas, podnosi swoją wartość na rynku, a potem odchodzi

 

Na teraz, to chyba najbardziej prawdopodobne. W ogóle w tym roku Real jakoś nic nie działa na rynku, może dlatego, że już pościągali kogo trzeba. Ale wątpię, żeby Florek obył się bez jakiegoś głośnego transferu.

Odnośnik do komentarza

Ciężko gdzieś jeszcze wzmocnić drużynę. Każdy z 11 to czołówka na świecie. Praw obrona Danilo i Carvajal. Lewa Marcelo i Coentrao. środek Ramos, Pepe, Varane. W pomocy Kroos, Modrić, James, Isco. W ataku BBC. Do Można spokojnie z tego zrobić bardzo mocną 11 i jest zabezpieczenie w postaci rezerwowych. Brakuje tylko bramkarza i dlatego Real spokojnie przygląda się ruchom na rynku, nie musi nic robić na siłę.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie, ze Real jeszcze jakiegos cracka wyciagnie za gruba kase. AFAIR zarowno Modric jak i Bale (czyli jedne z najglosniejszych transferow Realu w ostatnich latach) byly finalizowane na sam koniec miesiaca.

A ze Real nie musi nic robic na sile - gdy kupowal Bale'a, tez chyba nie musial, co? ;)

Odnośnik do komentarza

Dorzuciłbym jeszcze napastnika. Kiedyś były zawroty głowy z napadziorami ;) Teraz lekka posucha- Benzema, Jese. Ja wiem, że Ronaldo, że Bale, że BBC...

I jak pisze Feno- pozycje niby zapchane, ale Florek ma czasem dziwne pomysły, coś se wymyśli i już.

 

@Feno- tak, transfery za pięć 12 niektóre były. Z Di Marią też chyba tak to się odbyło :-k

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie, ze Real jeszcze jakiegos cracka wyciagnie za gruba kase. AFAIR zarowno Modric jak i Bale (czyli jedne z najglosniejszych transferow Realu w ostatnich latach) byly finalizowane na sam koniec miesiaca.

A ze Real nie musi nic robic na sile - gdy kupowal Bale'a, tez chyba nie musial, co? ;)

Jak kupował Bale'a to na wylocie był Ozil i klub szukał kogoś kto obok Ronaldo będzie ciągnął drużynę. Wyszło średnio, ale na prawej stronie przeważnie grał Di Maria i Ozil. Niemiec został sprzedany, bo nie chcieli dać mu podwyżki, Argentyńczyk nigdy ulubieńcem Pereza nie był. Teoretycznie mógłby przyjść jakiś napastnik ale Benzema ma mocną pozycję, a przy grze na dwóch napastników będzie grał tam Ronaldo lub Bale. Dlatego Chicharito grał tak mało bo Carlo wolał wystawiać tam ich, u Beniteza patrząc jak ustawia wszystko na treningach to też Ronaldo z Balem grywają w ataku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...