Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Z jednej strony rozumiem czemu nie chcą dać podwyżki, ale z drugiej strony fani mogą ich zlinczować jak odejdzie.

Czemu by miał nie dostać? Jestem zdania, że jak najbardziej mu się należy. Ogólnie jak patrzeć- to dzięki niemu jest Decima :p

Odnośnik do komentarza

Ramos to z jednej strony jeden z najlepszych obrońców świata, ale z drugiej to z tej ścisłej czołówki jest chyba najmniej stabilny. Czasami mu odpierdala i popełnia proste błędy/głupie kartki łapie. Chyba nie chciałbym go w United, tzn. no lepsze on niż nic (De Gea odchodzący za grosze - 13 mln funtów :rotfl: lub za darmo po sezonie), ale nie wiem czy chcę budowy defensywy wokół Sergio.

Odnośnik do komentarza

10 mln euro to sporo jak na 29 letniego zawodnika. Kontrakt pewnie na 5 lat, więc czy w wieku 34 też będzie go stać na grę na takim poziomie? Potem robią się problemy jak z Ikerem, Raulem, Gutim że zarabia za dużo i trzeba mu dopłacać do kontraktu. Ramos będąc starszym może mieć problem z grą na wysokim poziomie. Jak będzie brakować szybkości to wątpię, żeby nadrabiał to boiskową inteligencją ;) Ale z drugiej strony to jeden z fundamentów Realu w ostatnich latach. Zawodnik, który w dużej mierze decydował o tym czy Real wygrywał. W pozytywnym i negatywnym sposób. No i straszna bida jest jeżeli chodzi o środkowych obrońców. Nie wiem kto mógłby go zastąpić, żeby nie było to ze spadkiem jakości.

Odnośnik do komentarza

Nawet nie do końca wyśmiewam. Gość na 4 wybór, ewentualnie 3 nie jest fatalny, ale nic więcej ;)

 

Real i dawanie szansy młodzieży, no no ;)

Nie no, ja wiem jak to bywa w Realu. Naprawdę 1 na 100 dostanie większą szansę gry. Więc trzymanie i łożenie na taką Castillę jest bez sensu większego, ale Florek ma sporo dziwnych pomysłów. Tak bardzo się nie zdziwię jak Odegaard będzie co chwila wypożyczany, talent się zmarnuje i odejdzie za grosze.

Odnośnik do komentarza

Akurat Nacho to bardzo solidny piłkarz, dodatkowo potrafi grać na każdej pozycji w obronie i daje rade. A liczenie na to, że Real postawi na młodzież jest dość śmieszne, może za Beniteza się to zmieni, ale wątpię.

Ale o tym nikt nie pisał :p Benitez nie da nikomu szansy, no chyba że będzie musiał (kontuzje, zawieszenia itd.) bo mu Florek nie pozwoli na takie czary mary.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...