Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

IMO dobry deal zrobił Real.

Z jednej strony tak, te 25 baniek to ładna suma. Z drugiej strony- wyżej ceniłem sobie grę i umiejętności Jesego (tego sprzed kontuzji) niż Moraty. Nie przypominam sobie, żeby tego pierwszego madryccy kibice nazywali "drewnem", tego drugie i owszem- cały czas.

Odnośnik do komentarza

Dziś SuperPuchar Europy Real vs Sevilla.

 

Przewidywane składy

Real Madryt: Casilla; Carvajal/Danilo, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Modrić; Lucas Vázquez, Isco/Asensio, James; Morata.

Sevilla: Sergio Rico; Mariano, Pareja, Carriço/Rami, Escudero; Franco Vázquez/Iborra, Kranvitter, N'Zonzi; Sarabia/Vitolo, Vietto, Konoplanka.

 

Jestem ciekaw tego składu, co wybiegnie. Biorąc pod uwagę nieobecność całego "przedniego ciągnika", będzie to coś nowego w grze Realu. Aż tak wielu graczy podstawowych już dawno nie brakowało. W Stanach pokazali, że potrafią grać i bez tych zawodników (wiem, wiem, to były tylko sparingi, ale nie z byle kim).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dwie kolejki za Realem. Plus Super Puchar. James może się jeszcze pożegnać z Domem Wielkiego Florka. Ostatnio z Anglii (Chelsea) przyszła oferta za 70 mln €, decyzja nie wypłynęła jak na razie. Przez ostatnie trzy spotkania Kolumbijczyk wchodził z ławki i za każdy razem było to racze rozczarowanie.

Na dzień dzisiejszy do składu ma pierwszeństwo Asensio, później Isco i James. Z całą trójką jest taki problem, iż żaden nie będzie grał na swojej nominalnej pozycji, gdyż... jej brak w taktyce ZZ. Młody Asensio wydaje się najbardziej na ten moment skłonny i to bez problemów do przestawienia się.

Odnośnik do komentarza

Zidane powiedział, że James zostaje. A Kolumbijczyk za każdym razem jak wchodził z ławki to prezentował się co najmniej dobrze, wczoraj to on wywalczył piłkę po której padła bramka Kroosa. Prędzej spodziewałbym się, że to Isco odejdzie, choć dalej jest to mało prawdopodobne. IMO obaj zostaną, w końcu na horyzoncie czai się ban transferowy i będzie potrzebna odpowiednio mocna i szeroka kadra.

Odnośnik do komentarza

Dobrze się prezentował? IMO tak sobie. Zidane powiedział mu ostatnio, że zostaje, ale wg mediów jak tylko pojawi się oferta, która zadowoli Pereza to James zostanie sprzedany.

Za grajka za te pieniądze wymaga się więcej niż w trzech wejściach wywalczenia jednej piłki. Ja nie byłem i nie jestem zwolennikiem tego pomocnika.

Odnośnik do komentarza

I dlatego nie jesteś obiektywny. IMO wczoraj pokazał się najlepiej, był aktywny, pod grą, to dzięki niemu padła bramka. Dodatkowo moim zdaniem był faulowany w polu karnym. Na pewno prezentuje się lepiej niż Isco, a dopiero widać, że wraca do swojej dyspozycji.

Odnośnik do komentarza

Dwie kolejki za Realem. Plus Super Puchar. James może się jeszcze pożegnać z Domem Wielkiego Florka. Ostatnio z Anglii (Chelsea) przyszła oferta za 70 mln €, decyzja nie wypłynęła jak na razie. Przez ostatnie trzy spotkania Kolumbijczyk wchodził z ławki i za każdy razem było to racze rozczarowanie.

Na dzień dzisiejszy do składu ma pierwszeństwo Asensio, później Isco i James. Z całą trójką jest taki problem, iż żaden nie będzie grał na swojej nominalnej pozycji, gdyż... jej brak w taktyce ZZ. Młody Asensio wydaje się najbardziej na ten moment skłonny i to bez problemów do przestawienia się.

 

Chelsea to by się obrońca przydał a nie kolejny szrot do pomocy :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Realu Madryt oraz Atlético Madryt z banem transferowym przez dwa okienka. Nie będą mogli rejestrować graczy aż do stycznia 2018.

Dodatkowo oba kluby zostały ukarane finansowo. Królewscy zapłacą 360 000 franków szwajcarskich, a Atleti 900 000.

 

A wygląda to dokładnie tak:

Transfery piłkarzy: Królewscy nie będą mogli rejestrować piłkarzy w najbliższym zimowym okienku transferowym i następującym po nim okienku letnim. Oznacza to, że Los Blancosbędą mogli zarejestrować nowych zawodników dopiero zimą 2018 roku. Real mógłby kupić nowego zawodnika w którymś z najbliższych okienek, ale nie mógłby on zagrać w żadnym meczu do stycznia 2018 roku.

Transfery i wypożyczenia: FIFA nie zezwala, uznając to za obejście prawa, by Real Madryt kupował zawodników, a następnie wypożyczał ich do innych zespołów, żeby odzyskać ich po upływie kary.

Wypożyczeni: Real Madryt będzie mógł zarejestrować piłkarzy, którzy przebywają obecnie na wypożyczeniu. Oznacza to, że na przykład Jesús Vallejo będzie mógł wrócić do Realu i od przyszłego sezonu bronić barw Królewskich.

Przedłużanie kontraktów: Jest dozwolone.

Sprzedaż piłkarzy: Jest dozwolona.

Zmiana trenera: Jest dozwolona, ponieważ nie jest ona traktowana jako „transfer”.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...