Skocz do zawartości

Marynia spożywa pod kolumną z Zygmusiem 500ml opijając dublet Legiunii na stulecie !


klinsmann

Legia miszcz  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli z jednej strony, że be, bo samochody kopcą, śmierdzi, ropa, truje ludzi i zwierzęta, a zaraz po tym wsiadam do Ikariusa, który kopci 40 litrów ropy na 100 km bez żadnego filtra? ;)

rozłóż to na osobę, które przewozi. Per capita zbiorkom jest dużo bardziej eko. Nie mówiac o pociagach, to dopiero eko środek transportu.

Odnośnik do komentarza

Tyle że samochód przewozi maks 5 sztuk ludzi, w bardzo optymistycznym wariancie (bo częściej 1-2), a ikarus idzie w dziesiątki :P

 

Poza tym jeszcze są pociągi i tramwaje, a autobusy coraz częściej mają napędy hybrydowe.

Odnośnik do komentarza

Jest bardziej eko, ale nie jest ekologiczne samo w sobie, bo też wypruwa z siebie duże ilości spalin.

To tak, jakbym był absolutnym przeciwnikiem odwiertów, bo degradują glebę, zwierzątka są smutne, etc., aż nagle odkrył, że pod moją działką są ogromne złoża ropy i sam zaczął wydobycie. (pomijając fakt, że w Polsce całe złoża zostałyby zagarnięte przez skarb narodowy)

 

Widzę w tym nutkę hipokryzji. Chcesz być eko, manifestować, bluzgać tych, którzy nie są? To bądź, ale nie łam własnych zasad.

Odnośnik do komentarza

Z tym transportem to racja. Dodam jeszcze, że dałoby się odzyskać mnóstwo przestrzeni miejskiej, gdyby ludzie nie mieli w mieszkaniach łazienek, tylko łaźnie i szalety osiedlowe.

Brak kanalizacji, dopływu wody, gazu ziemnego, czy internetu.

To wszystko dewastuje glebę, więc jest be.

Odnośnik do komentarza

Jest bardziej eko, ale nie jest ekologiczne samo w sobie, bo też wypruwa z siebie duże ilości spalin.

To tak, jakbym był absolutnym przeciwnikiem odwiertów, bo degradują glebę, zwierzątka są smutne, etc., aż nagle odkrył, że pod moją działką są ogromne złoża ropy i sam zaczął wydobycie. (pomijając fakt, że w Polsce całe złoża zostałyby zagarnięte przez skarb narodowy)

 

Widzę w tym nutkę hipokryzji. Chcesz być eko, manifestować, bluzgać tych, którzy nie są? To bądź, ale nie łam własnych zasad.

Nie widzę najmniejszej analogii.

Odnośnik do komentarza

Ale przecież nikt nie twierdzi, że jest to wygodniejsze w każdym przypadku :D Ja po prostu powiedziałem, że zbiorkom jest bardziej ekologiczny.

 

Zresztą ja na przykład nie wyobrażam sobie pojechania na zakupy komunikacją miejską i wracanie z torbami w autobusie. Ale np codzienna jazda do pracy w sytuacji, kiedy zbiorkom zapewnia mi dogodny rozkład, plus dziesięć minut spacerku dla zdrowia - jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Ale przecież nikt nie twierdzi, że jest to wygodniejsze w każdym przypadku :D Ja po prostu powiedziałem, że zbiorkom jest bardziej ekologiczny.

 

Zresztą ja na przykład nie wyobrażam sobie pojechania na zakupy komunikacją miejską i wracanie z torbami w autobusie. Ale np codzienna jazda do pracy w sytuacji, kiedy zbiorkom zapewnia mi dogodny rozkład, plus dziesięć minut spacerku dla zdrowia - jak najbardziej.

Ja tego nie krytykuje, bo sam z ekologią mam niewiele wspólnego, wszędzie autem, bo tak mi wygodnie.

Mówię o eko-pojebach, którzy jedno mówią (krzyczą), a drugie robią.

Odnośnik do komentarza

dzisiaj final LE, a nie tam zaden dzien loda :P

 

ale wczesniej trzeba ogarnac zakupy: raki, czekan, wkladka termiczna do spiwora, liofilizaty, kuchenka... troche sie tego nazbieralo...

To Twoja wyprawka na mecz?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...