Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Kiedyś zarzucałem FMowi, że zespołem z niską reputacją nie da się wygrać z wyżej notowanym rywalem. Acz od jakiegoś czasu takie (nazwijmy to po imieniu :] ) kwiatki są możliwe. Nie wiem, czy to aż takie zdolności menago czy może coś jest na rzeczy. Mój Lurgan Celtic w LM i LE pokonujący BVB czy FCB. Wiem, że w piłce zdarzają się różne rzeczy... może przenieśli to do FMa ;)

 

Też nie wiem co o tym sądzić. Ok, takie cuda się zdarzają, ale raczej nie aż na taką skalę. Inna rzecz, że naściągałem całkiem zdolnego szrotu z Europy plus mam kilku zdolnych Polaków. Taktykami żongluje, więc to na pewno nie zasługa killer ustawienia.

Może FM zgłupiał :D

 

Crash dumpa dalej nie ma :D

 

Oszukałeś system ;)

Wiem, że się zdarzają nawet w FMie i nawet powoli zaczynam dochodzić w czym rzecz. Po części w tym, co piszesz Wujek.

 

 

Cieszę się z wyników, ale bardziej w szoku jestem i trochę śmiać mi się chce jak patrzę na grę mojej Polonii :)

Takie leszczyki, a koszą mocnych przeciwników z Europy.

Właśnie, moi zawodnicy są w większości mocni fizycznie. Dobrze znoszą kondycyjnie mecze.

Odnośnik do komentarza

Ja w okresie zimowym w 2021 sprzedałem z Bełchatowa 12 graczy z podstawowego składu, musiałem coś zmienić bo mnie nudził ten zespół i poprostu był ograniczony... Kupiłem 3 piłkarzy i jednego wyporzyczylem, młodziaka z Realu. Ligę wygram bez problemu a w przerwie letniej zakupiłem bardzo dobrych piłkarzy którym kończyły się kontrakty i powalczymy mocniej w LM. Grają tylko młodzi, postanowiłem sprzedawać jak jaki klub będzie interesował się moim piłkarzem i oczywiście musi dać więcej niż ja dałem za niego.

W nadchodzącym sezonie mój cel to wyjście z grupy LM. Po Mistrzostwach Świata zrezygnuje z prowadzenia Irlandii chyba że się nie dostane więc wtedy już zrezygnuje. Trafiłem na grupę z Polską he he. Mam najlepszy scouting i bazę treningowa w Polsce. Mam problem z mlodziakami, do tej pory tylko jeden jest w pierwszym składzie, muszę pogadać z zarządem...

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...