Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, Pany! Ma pojęcie ktoś co da mi wykupienie stadionu na własność? Prezes pyta, a ja pierwszy raz stoję przed takim dylematem... Łatwiej będzie mi go później rozbudować? Szczerze to te pieniądze wolałbym przeznaczyć na bazę treningową... Jestem z Panem Mroczkiem w takich zajebistych kontaktach, że pozwoli na wszystko :) Nie wiem niestety z czego będzie największa korzyść...

Odnośnik do komentarza

Ej, Pany! Ma pojęcie ktoś co da mi wykupienie stadionu na własność? Prezes pyta, a ja pierwszy raz stoję przed takim dylematem... Łatwiej będzie mi go później rozbudować? Szczerze to te pieniądze wolałbym przeznaczyć na bazę treningową... Jestem z Panem Mroczkiem w takich zajebistych kontaktach, że pozwoli na wszystko :) Nie wiem niestety z czego będzie największa korzyść...

 

Wykupienie stadionu da Ci tyle, twój klub będzie mógł go rozbudowywać i nie będzie musiał płacić za wynajem.

Odnośnik do komentarza

Witam. Cciałbym tutaj zgłosić 2 błędy, nie posługuję się j. angielskim może ktoś z Forumowiczów wie jak to zrobić na oficjalnym forum. Pierwszy to pojawił się po nowej łatce. Mam takie jakby lagi w 3D. Objawia sie to tak, że nazwisko nad piłkarzem, który jest przy piłce skacze ta jakby drga. Jest to bardzo irytucjące i na dłuższą metę męczy mocno oczy. Drugi to jak wychodzę z gry i zapisuję i minimalizuję FM-a to po zapsie wyskakuje crusch dapms. Dodam, że grałem we wszystkie wersje Football Managera i zawsze przy zapisie wyłaziłem do pulpitu i nigdy czegoiś takiego nie było. Mój kopm to PC i73700K i gtx 770, 8 GB RAM, Windows 7. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam. Cciałbym tutaj zgłosić 2 błędy, nie posługuję się j. angielskim może ktoś z Forumowiczów wie jak to zrobić na oficjalnym forum. Pierwszy to pojawił się po nowej łatce. Mam takie jakby lagi w 3D. Objawia sie to tak, że nazwisko nad piłkarzem, który jest przy piłce skacze ta jakby drga. Jest to bardzo irytucjące i na dłuższą metę męczy mocno oczy. Drugi to jak wychodzę z gry i zapisuję i minimalizuję FM-a to po zapsie wyskakuje crusch dapms. Dodam, że grałem we wszystkie wersje Football Managera i zawsze przy zapisie wyłaziłem do pulpitu i nigdy czegoiś takiego nie było. Mój kopm to PC i73700K i gtx 770, 8 GB RAM, Windows 7. Pozdrawiam.

To na 99,999% wina kompa, sterowników i instalacji gry, a nie samej gry. Z tym minimalizowanie gry było to samo na samym początku, poruszany już był ten temat. Nie pamietam na czym stanęło.

Odnośnik do komentarza

mam takie pytanko...jak wyglada wyszukiwanie mlodych talentow w trybie klasycznym bo tam chyba jest tylko jeden glowny skaut i jak jest z rozwojem juniorow bo chyba to jest uproszczone, mozna kogos ciekawego wyhodować? warto jest grac w trybie klasycznym bo ja lubie szybka rozgrywke ale tez lubie miec swoich super wychowankow

Odnośnik do komentarza

 

Witam. Cciałbym tutaj zgłosić 2 błędy, nie posługuję się j. angielskim może ktoś z Forumowiczów wie jak to zrobić na oficjalnym forum. Pierwszy to pojawił się po nowej łatce. Mam takie jakby lagi w 3D. Objawia sie to tak, że nazwisko nad piłkarzem, który jest przy piłce skacze ta jakby drga. Jest to bardzo irytucjące i na dłuższą metę męczy mocno oczy. Drugi to jak wychodzę z gry i zapisuję i minimalizuję FM-a to po zapsie wyskakuje crusch dapms. Dodam, że grałem we wszystkie wersje Football Managera i zawsze przy zapisie wyłaziłem do pulpitu i nigdy czegoiś takiego nie było. Mój kopm to PC i73700K i gtx 770, 8 GB RAM, Windows 7. Pozdrawiam.

To na 99,999% wina kompa, sterowników i instalacji gry, a nie samej gry. Z tym minimalizowanie gry było to samo na samym początku, poruszany już był ten temat. Nie pamietam na czym stanęło.

 

Wklejałeś jakieś pliki do folderu z grą? Ja na przykład wkleiłem kiedyś folder z grafikami nie tam gdzie trzeba i przez to miałem różne problemy z wyświetlaniem strojów itp. Głównie z edytorem.

Odnośnik do komentarza

Jak jest ze skutecznością taktyk na nowej łacie? Działają tak samo jak na poprzedniej czy znowu trzeba będzie się brać za stworzenie czegoś nowego?

Wydaje się, że powinny działać - jednak drobne zmiany w działaniu są, np. mój napastnik na łacie 16.1.1 był bardzo egoistyczny, a w 16.2.0 zaczął dużo więcej podawać, a nic w taktyce nie zmieniałem :)

 

Tak w ogóle, to mój zespół (BVB) na Signal Iduna Park potrafi wygrać 4:0 z Bayernem, wszystko wygląda tak jakbym chciał, a na wyjazdach przegrywamy z totalnymi słabiakami... Muszę coś nowego na wyjazdy wymyślić.

Odnośnik do komentarza

Ja zrobiłem* taktykę taką elastyczną. Gram nią u siebie i na wyjazdach. Spisuję się całkiem ok. Na nowej łatce jeszcze nie miałem zagrać i pewnie zagram dopiero jutro/ niedziele.

 

*Właściwie to nie zrobiłem tylko ściągnąłem jakaś z internetu i trochę poprzerabiałem po swojemu.

Odnośnik do komentarza

Jak jest ze skutecznością taktyk na nowej łacie? Działają tak samo jak na poprzedniej czy znowu trzeba będzie się brać za stworzenie czegoś nowego?

16.2 has brought one more notable change to the TC:

 

The Deep Lying Playmaker, Regista, Roaming Playmaker and Support Duty Wide Playmaker now have a mixed/moderate risky passes setting. With the risky passes instructions having a greater effect in FM16, this change will result in the default versions of these roles being less prone to attempting killer balls whereas roles with "More Risky Passes" active will see players trying to thread penetrating passes with more urgency (of course, Retain Possession will still reduce risky passes for everyone and Pass Into Space will increase risky passes for everyone).

 

In terms of the thinking behind the TC, there are now two distinct types of playmaker role:

 

First, there are the traditional creators/#10s. These are the architects of chances responsible for carrying out attacking patterns and unlocking defences with a killer pass. These include the Trequartista, Enganche, Advanced Playmaker and Wide Playmaker (Attack). In this group, the more unpredictable trequartista and enganche roles will also tend to craft chances for themselves whereas the more purely creative advanced playmaker and wide playmaker roles will be more focused on setting up teammates.

 

Second, there are the controllers. These players orchestrate build-up play from deeper positions by dictating the tempo of play, circulating the ball across the midfield and shifting the opposition defence whilst teammates in more advanced positions focus on finding space from which they can spring attacking moves. These include the Deep Lying Playmaker, the Roaming Playmaker, the Regista and the Wide Playmaker (Support).

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Cześć mam taki problem gdy rozgrywam mecz. Mam taki widok http://zapodaj.net/6356776577db5.jpg.htmla chciałbym mieć normalny.

Zmień widok na 3d i po problemie. :)

 

Nie mogę tego zmienić, jest tak jakby zablokowane

 

Czyli masz za słaby sprzęt do 3d, tak się zdaje.

 

Niemożliwe, bo przed chwilą miałem ten widok i się jakoś przestawiło

Albo gra na Windowsie XP, ktory ma problem z 3D.

Gram na 7

Odnośnik do komentarza

A jakie ustawienie, jeśli można wiedzieć? U mnie na własnym stadionie doskonale spisuje się 4-1-1-3-1 asymetryczna, czyli z prawej DP, z lewej PŚ, z prawej OP, i z lewej N :)Bramkarz - 3 obrońców środkowych - defensywny pomocnik -2 wysuniętych obrońców - pomocnik środkowy - ofensywny pomocnik- 2 środkowych napastników

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...