Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś jak zmienić wielkość czcionki w treści wiadomości w skrzynce z wiadomościami? Skórka AndroFlut. Metodą prób i błędów udało mi się zmienić wielkość tylko wybranych wiadomości edytując plik inboxbody.xml w folderze fonts w folderze ze skórką. A chciałbym aby wszystko było większe... Screeny poniżej.

 

Udało się:

 

1jpg_sxsxxen.jpg

 

 

2jpg_sxsxxwp.jpg

 

 

Natomiast wiadomości innego typu zostają ze starą wielkością:

 

3jpg_sxsxxwa.jpg

 

 

4jpg_sxsxxsr.jpg

 

 

Pewnie trzeba się dobrać do innego pliczku ale już go nie znalazłem żeby zaskutkowało :/

Dzięki za odp. :)

 

Odnośnik do komentarza

To raczej bug

Po pierwszym meczu el do LM trafiam na FC Midtjylland. Zapisuje gre i wczytuje poprzedniego save'a w ramach ciekawosci na kogo bym trafił. Save jest z przed 3 tyg w grze. Trafiam znów na Duńczyków. I tak w ramach testu wczytywałem grę 15 razy. 15 razy trafiłem na FC Midtjylland. Mimo ze inne kluby miały rózne losowania.

Odnośnik do komentarza

Ogolnie w FM jest tak że jesli dajmy na to w drugiej rundzie eliminacyjnej już jest po meczu rewanżowym to ile byś razy nie wycztał save zawsze będą te same mecze rozlosowane w trzeciej rundzie i każdy klub będzie miał takiego samego przeciwnika jak przed wczytaniem to samo sie tyczy losowania grup w LM czy LE jeśli eliminacje sie zakończyły to zawsze grupy będą wyglądać tak samo ile byś razy nie wycztał save natomiast jeśli wczytasz save przed rewnażem i nawet jeśli przejdą te same zespoły za każdym razem to przeciwnicy zostaną rozlosowani inaczej bądź tak samo ale wtedy losowanie i tak jest na zasadzie losowej a nie że gra już sobie z góry ustali jak będzie to rozlosowane w kolejnej rundzie. Dobra troche sie zamotałem ale chyba wiadomo o co chodzi :D

Odnośnik do komentarza

Pojawiła się jakaś aktualizacja czy coś? Przed chwilą FM mi się wykrzaczył i coś sobie pobiera. Pojawiło się coś nowego bo żadnej informacji nie znalazłem? Czy tak po prostu FM postanowił sobie coś dociągną?

 

Nie, żadna nowa aktualizacja nie pojawiła się.

Aktualna, to 16.1.1.

Odnośnik do komentarza

Cześć, a ja mam problem z wynagrodzeniem piłkarzy. Prowadzę Arsenal i Mam ustawiony budżet wynagrodzeń na 10 mln. Zastanawiało mnie, dlaczego klub ma takie straty finansowe i gdy wchodzę w finanse-> wydatki, to pokazuje,że na wynagrodzenia wydaję 19 mln ( a nie jest to możliwe). Czyli klub traci miesięcznie z kasy jakies 9 mln... czyli ponad 100 mln rocznie idzie na... nie wiem co ;)
Czy ktoś kto gra Arsenalem mógłby zrobić screena ze swoimi wydatkami klubowymi? Bo przez te straty to w następnym sezonie do LM mnie nie dopuszczą ;p ( wcześniej grałem Live, i sytuacja była identyczna), i nie wiem czy to bug czy rzeczywiście tak jest ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Pytanko do osób obytych w tematach wyspiarskich. Zamierzam pograć w tych rejonach. Jakie najciekawsze zespoły występują w najniższych ligach dostępnych w grze i jakie z nich polecacie?

Walia, Szkocja, Anglia, Irlandia, Irlandia Północna?

 

MaKK, ale kolega pytał o zespoły :D Polecam Bristol Rovers.

 

Ja wiem. Ale nie napisał jaki kraj go interesuje :>

Odnośnik do komentarza

Pytanko do osób obytych w tematach wyspiarskich. Zamierzam pograć w tych rejonach. Jakie najciekawsze zespoły występują w najniższych ligach dostępnych w grze i jakie z nich polecacie?

Najniższe ligi to bym brał:

Anglia - FC United of Manchester, Boston United, Stockport County, Gloucester City.

Irlandia - Shelbourne,

Irlandia Północna - Tobermore United, Queen`s University Belfast,

Szkocja - East Stirilngshire, East Fife,

Walia - Rhyl

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...