Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Gram taktyką z 3 ofensywnymi pomocnikami i jeden z nich ma ulubione zagranie "podaje zamiast strzelac" i owy pomocnik strzela gole i ma podobna ich ilość jak prawy który takiego zagrania nie ma i sie zastanawiam czy opłacało by się dwóch pozostałych nauczyć też tego zagrania czy może oduczyć tego zagrania lewego pomocnika?

Odnośnik do komentarza

Chyba znalazłem fajnego crash dumpa :D

Pojawia się po zaakceptowaniu podpisanego kontraktu przez Andy'ego Johnsona. Akceptuję, robię kontynuuj - crash dump.

Opóźniam transfer - gra idzie dalej :D

 

Zobaczymy czy sytuacja z crash dumpem się powtórzy przy kolejnej próbie zaakceptowania transferu :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,

 

ostatni fm w jakiego grałem na poważnie to był wersja 2010, a wersja w jakiej prowadziłem polski klub to fm 2006. W wersji 2006 jak wiadomo reputacja polskiej ligi nie ulegała zwiększeniu mimo ciągłych sukcesów polskiej drużyny na europejskiej arenie (wielokrotna wygrana LM) co bardzo podkopywało rozgrywkę.

Powiedzcie proszę czy w nowych fm-ach, a szczególnie w fm 2016 zostało to naprawione? Czy poprzez spektakularne sukcesy polskich drużyn w rozgrywkach LM polska liga ma szansę stać się jedną z topowych w europie? Do której będzie można sprowadzać newgenów pokroju Messiego czy Ronaldo i czy wychowankowie z topowym PA nie będą chcieli odchodzić do lepszych lig?

 

Dzięki za odpowiedzi :)

6 sezonów w Legii, 2x zwycięstwo w LE, w LM najdalej dotarłem do 1/4 no i oczywiście corocznie faza grupowa. Odchodząc zostawiłem ektraklasę z dwoma zespołami w LM i dwoma albo trzema w LE. Piłkarzy też można było sciągać naprawdę przyzwoitych.

Odnośnik do komentarza

 

 

6 sezonów w Legii, 2x zwycięstwo w LE, w LM najdalej dotarłem do 1/4 no i oczywiście corocznie faza grupowa. Odchodząc zostawiłem ektraklasę z dwoma zespołami w LM i dwoma albo trzema w LE. Piłkarzy też można było sciągać naprawdę przyzwoitych.

 

 

Kto u Ciebie na bramce stoi?

Odnośnik do komentarza

Ale głupota z tymi wypożyczeniami, zaobserwowałem to w angielskiej, nie wiem jak w innych, ale kluby w 80% przypadków ściągają graczy na jeden miesiąc po czym nie przedłużają wypożyczeń, bez żadnego argumentu.. Dany zawodnik może mieć przez miesiąc bajeczne noty, a bot i tak mu nie przedłuży wypożyczenia..

 

W Anglii to normalne. Kluby często tak robią w realnym świecie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...